Neohodnoceno

Alcatel 1 2019 (5033) Volcano Black

CZ DISTRIBUCE, nové zboží, bez možnosti odpočtu DPH, možnost splátek, osobní odběr prodejna Zlín, doprava po celé ČR

Skladem (>2 ks)
Kód: 5615
Značka: Alcatel
1 200 Kč
Kategorie: Ostatní

Popis produktu

Stylově navržený smartphone s pětipalcovým Full View displejem, s moderním poměrem stran 18:9, nabízí větší plochu obrazovky. Alcatel 1 běží na operačním systému Android 8.1 Oreo Go Edition, který využívá aplikace speciálně optimalizované, s ohledem na paměť smartphonu. Předinstalované Google aplikace zabírají v telefonu o polovinu méně paměti, takže zbyde více místa pro hudbu, fotky, aplikace a další data uživatele. Telefon obsahuje aplikace, které slouží k individuální úpravě fotek, vytváření koláží a jejich snadnému sdílení na sociálních sítích. Alcatel 1 zaujme i nádherným designem zad s efektem broušeného kovu, který mu propůjčuje vzhled vlajkových lodí. Nyní můžete mít ty nejnovější technologie a nemusíte za ně utrácet velké peníze!

Působivý Full View displej s moderním poměrem stran

S pětipalcovou obrazovkou a Full View displejem (poměr stran 18:9) získáte perfektní poměr obrazovky a těla telefonu. 
Působivý Full View displej s moderním poměrem stran

Fotoaparát pro sociální sítě

S tímto telefonem budou vaše snímky vždy připraveny pro sociální sítě. Přední fotoaparát má pět megapixelů (interpolovaně do osmi megapixelů) a zadní dva megapixely (interpolovaně do pěti megapixelů). Podělte se okamžitě o své zážitky se svými přáteli prostřednictvím Social Mode. 
Fotoaparát pro sociální sítě

Inspirativní koláže

Vyberte si ze čtyř základních rozvržení koláží a pomocí automatického hledáčku snímejte a fotografujte každý okamžik. A potom už je jen snadno sdílejte na sociálních sítích. 
Inspirativní koláže

Hrajte si s fotografiemi

Vytvořte si se svými přáteli snímky tak, jak se dělávaly kdysi ve stánku s fotografiemi. Zachyťte svou nejlepší pózu na čtyřech fotkách, pořízených během tří vteřin. Pak už jen nasdílejte svou památku, aby si ji mohli všichni prohlédnout. 
Hrajte si s fotografiemi

Social Square

Fotografujte a okamžitě si prohlížejte pořízené snímky. Social Square udržuje hledáček otevřený a zároveň ukazuje snímky, které jste právě pořídili. To nejlepší z obou světů!  
Social Square

Jen jednou rukou

Zachyťte každý okamžik rychle a dokonale pomocí režimu jedné ruky. Všechny funkce fotoaparátu na dosah. Přejeďte prstem pro aktivaci, změnu nastavení fotoaparátu či pořízení snímku. Přizpůsobte si displej tak, jak to máte rádi - ať už jste praváci, leváci nebo ambidextři. 
Jen jednou rukou

Android Oreo GO Edition

Android Oreo (Go Edition) je lehčí, rychlejší a bezpečnější než kdykoli předtím. Všechny aplikace tedy poběží bez problémů.
Android Oreo GO Edition