Neohodnoceno

Aligator A670 Senior Single Sim Black

CZ DISTRIBUCE, nové zboží, možnost splátek, možnost odpočtu DPH, osobní odběr prodejna Zlín, doprava po celé ČR

Skladem (>2 ks)
Kód: 4953
Značka: Aligator
900 Kč
Kategorie: Aligator

Popis produktu

Hledáte mobilní telefon pro své rodiče nebo prarodiče? Vyberte model, který byl vytvořen na míru seniorům a začátečníkům. Lehký a vhodně tvarovaný telefon se dobře drží v ruce. Klávesnice nabízí velká, hmatem odlišitelná tlačítka pro pohodlné ovládání. Všechny zprávy potom uživatel snadno přečte na rozměrném barevném displeji. Snadné a rychlé přivolání pomoci umožňuje tlačítko SOS Lokátor, po jehož stisknutí dojde k odeslání SMS s aktuální polohou na předem nastavené číslo. Telefon byl vytvořen bez zbytečných funkcí, které by jen mátly uživatele. Proto je k dispozici jen to nejdůležitější jako například zadní fotoaparát, FM Rádio, svítilna, Bluetooth nebo slot na paměťové karty. Velkou výhodou je dlouhá výdrž baterie, takže se přístroj obejde bez každodenního nabíjení.

Design na míru seniorům

Telefon s nízkou hmotností, ideálními rozměry a vhodně tvarovaným tělem výborně padne do ruky, navíc lze vybírat z několika barevných variant. Klávesnice nabízí velká, hmatem odlišitelná tlačítka, která umožňují snadné ovládání i osobám s nižší citlivostí a pohyblivostí prstů.
Design na míru seniorům

V jednoduchosti je krása

Uživatelské rozhraní bylo navrženo bez zbytečností a vyznačuje se maximálně intuitivním ovládáním. Nad klávesnicí se nachází dostatečně velký barevný displej, na kterém jsou všechny ovládací prvky i textové zprávy výborně čitelné také uživatelům se slabším zrakem.
V jednoduchosti je krása

Vyletí ptáček

Pro snadnější orientaci v adresáři lze ke kontaktům přiřadit fotky daných osob, které pořídíte vestavěným fotoaparátem. Díky podpoře microSD karet se obrázků do telefonu vejde víc než dost. Dlouhou chvíli si můžete zkrátit poslechem MP3 skladeb nebo FM rádia.
Vyletí ptáček

Jen praktické funkce

K přenosu souborů lze využít bezdrátovou technologii Bluetooth. A nechybí ani několik užitečných funkcí jako je například svítilna, kalkulačka nebo budík. Aby vás telefon nezradil v nejméně vhodnou chvíli, nabízí dlouhou výdrž baterie. K nabíjení lze použít nabíječku s konektorem microUSB nebo speciální stojánek.
Jen praktické funkce

O bezpečnost je postaráno

V případě pádu, náhlého zhoršení zdravotního stavu nebo jiného vážného problému může senior využít tlačítko SOS Lokátor na zádech telefonu. Po jeho stisknutí dojde k odeslání SMS zprávy s přibližnou polohou na předem definované číslo. K zobrazení mapy stačí jakýkoliv telefon s internetovým připojením.
O bezpečnost je postaráno