Neohodnoceno

Aligator A900 GPS Senior Red

CZ DISTRIBUCE, nové zboží, možnost splátek, možnost odpočtu DPH, osobní odběr prodejna Zlín, doprava po celé ČR

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 5624
Značka: Aligator
1 400 Kč
Kategorie: Aligator
Položka byla vyprodána…
392e47a3d33cf1f6fedaa0f048cab14f mm2000x2000
Akce

Popis produktu

Kvalitně vybavený Aligator A900 GPS Senior potěší nenáročné uživatele mobilních telefonů, kteří nevyhledávají zbytečné funkce a vymoženosti chytrých zařízení. Telefon disponuje velkým displejem, pohodlně ovladatelnou klávesnicí a ergonomickým designem. Jak již jeho název napovídá, vybaven je funkcí GPS, díky které ho lze na dálku lokalizovat a vyhledat. Nechybí mu baterie s dlouhotrvající výdrží, fotoaparát nebo Bluetooth. Dokonce v jeho vybavení najdete i krokoměr a pojistku proti nechtěnému vypnutí.

Dostatečně velký displej

Mobilní telefon disponuje velkým displejem s úhlopříčkou 3.2 palce, který je příjemně čitelný pro každého uživatele. Volejte, pište SMS nebo si prohlížejte fotografie pohodlně i bez brýlí.
Dostatečně velký displej

Pohodlné ovládání

Součástí vybavení je klasická tlačítková klávesnice, jejíž součástí je také čtyřpolohové tlačítko, díky kterému můžete mobil ovládat i jedním prstem. Telefon je ergonomicky tvarovaný, pohodlně se tak drží v ruce. I přesto je však líbivý a elegantní; vybrat si ho můžete ze dvou barevných variant.
Pohodlné ovládání

Funkce pro vaše pohodlí

Telefon je vybaven řadou praktických možností, které ocení nejen senioři. Kromě pojistky proti nechtěnému vypnutí disponuje také krokoměrem, který vám pomůže udržet se v kondici. Nemusíte se zatěžovat ani s nastavováním aktuálního času – telefon ho pomocí sítě vždy nastaví sám.
Funkce pro vaše pohodlí

Už nikdy se neztratíte

Díky funkci SOS Locator můžete telefon snadno na dálku vyhledat a určit jeho polohu. Šikovné je i SOS tlačítko – při jeho stisku se předvoleným kontaktům automaticky odešle zpráva společně s aktuální polohou mobilu.
Už nikdy se neztratíte

Baterie s vysokou kapacitou

Pokud se neradi obtěžujete s neustálým nabíjením, telefon vás jistě potěší. V pohotovostním režimu vám díky 1600mAh baterii vydrží až dva týdny. Samozřejmostí je funkce upozornění na její vybití. Třešničkou na dortu je ovšem možnost odeslat tuto informaci i předem zvoleným kontaktům.
Baterie s vysokou kapacitou

Fotoaparát i jiné radosti

Díky bohatému vybavení se nemusíte obávat, že by vám něco chybělo. Telefon je vybaven také fotoaparátem, rádiem, přehrávačem hudby, budíkem, svítilnou nebo funkcí Bluetooth. Využít můžete taktéž slot na dvě SIM karty nebo si díky microSD kartě rozšířit úložiště na své soubory.
Fotoaparát i jiné radosti