Neohodnoceno

Aligator RX800 Extremo černo - červený 4/64GB

CZ DISTRIBUCE, nové zboží, možnost splátek, možnost odpočtu DPH, osobní odběr prodejna Zlín, doprava po celé ČR

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 5084
Značka: Aligator
3 700 Kč
Kategorie: Aligator
Položka byla vyprodána…

Popis

Aligator RX800 eXtremoAligator RX800 eXtremo

 

Pokud vaše pracovní povinnosti či extrémní koníčky vyžadují pořízení opravdu odolného mobilu, dávejte dobrý pozor. Rádi bychom vás totiž seznámili s outdoorovým smartphonem Aligator RX800 eXtremo, na nějž se můžete stoprocentně spolehnout v každé situaci. Nezalekne se vody, prachu ani nárazů, a přesto vám zprostředkuje spoustu úžasných moderních funkcí a technologií. V jeho výbavě nechybí duální fotoaparát, technologie NFC ani třeba funkce rozpoznání obličeje.

 

Výkon, který je dostačující i pro využívání náročnějších chytrých aplikací, smartphonu zajišťuje 8jádrový procesor Helio P22 ve spolupráci s operační pamětí 4 GB RAM. O parádní výdrž se pak stará baterie o kapacitě 5 000 mAh, která se nabíjí pomocí moderní USB-C nabíječky.

 

Seznamte se s aligátorem mezi smartphony.

 


Odolnost na prvním místě

 

Chytrý mobilní telefon Aligator RX800 eXtremo byl speciálně stvořen pro opravdu náročné uživatele. Má proto důkladně pogumované boky i zadní kryt, což výrazně zvyšuje jeho nárazuvzdornost. Tvrzené sklo Gorilla Glass zase chrání jeho displej. A díky vodotěsným krytkám je přístroj chráněn i vůči vniknutí vody.

 

Aligator RX800 eXtremo

 


 

 

 

Velký displej, ale kompaktní tělo

 

Tvůrcům tohoto odolného smartphonu se podařilo vměstnat 5,7palcový HD+ displej do překvapivě malého těla. Díky tomu telefon nabízí komfortní zobrazení, ale zároveň také perfektně padne do ruky a dá se velmi pohodlně ovládat.

 

Aligator RX800 eXtremo

 


 

 

 

Tvořte krásné fotky i úžasná videa

 

Na zadní straně smartphonu najdete duální fotoaparát, který sestává z hlavní čočky (16 Mpx) a přídavného VGA objektivu pro práci s hloubkou ostrosti. Jeho prostřednictvím můžete vytvářet působivé fotky s umělecky rozostřeným pozadím nebo také natáčet parádní Full HD videa.

 

Aligator RX800 eXtremo

 


 

 

 

Jdete na nákup? Zaplaťte mobilem!

 

Díky podpoře bezdrátové technologie NFC můžete smartphone Aligator RX800 eXtremo využít i pro uskutečňování pohodlných plateb mobilem. Stačí si zřídit účet ve službě Google Pay.

 

Aligator RX800 eXtremo

 


 

 

 

Odemkněte si otiskem prstu

 

Protože k výbavě tohoto smartphonu patří i senzor otisku prstů, můžete systém či některé citlivé operace a soubory spolehlivě zabezpečit před neoprávněným použitím.

 

Aligator RX800 eXtremo

 


 

 

 

Telefon, který pozná vaši tvář

 

Dalším bezpečnostním prvkem tohoto telefonu je i funkce identifikace tváře. Díky ní se pro přístup do telefonu stačí podívat do přední kamery. Přístroj pak dokáže rozpoznat, že se jedná skutečně o vás, a na základě toho vám umožnit přístup.

 

Aligator RX800 eXtremo

 


 

 

 

Navigace, na niž je spoleh

 

Pokud při cestách neznámými končinami sázíte na cestovní navigaci, Aligator RX800 eXtremo vás potěší i podporou 4 různých navigačních systémů. K tomu, abyste pokaždé našli cestu ke svému cíli, můžete využívat americký GPS, ruský GLONASS, evropský Galileo a čínský Beidou.

 

Aligator RX800 eXtremo

Specifikace

Aligator RX800 eXtremo 64GB
Odolný telefon pro náročné. Štíhlé tělo, špičková výbava.
Velký displej s Gorilla Glass, 64 GB úložiště, NFC, odemykání obličejem a další nabušené funkce.
Vodotěsný a odolný dle normy IP68.

Výkonný a stylový telefon v obrněném těle
Boky a zadní strana telefonu jsou důkladně pogumovány ze všech stran pro zvýšení nárazuvzdornosti.
Displej je chráněn odolným sklem Gorilla Glass. Konektory jsou opatřeny vodotěsnými krytkami.
Vodotěsnost celého telefonu splňuje přísné podmíny normy IP68.

Obří displej ale miniaturní rozměry
ALIGATOR RX800 je vodotěsný odolný telefon, ale na vnějších rozměrech to není poznat! Podařilo se nám totiž dosáhnout nebývale kompaktních rozměrů. Rám okolo displeje je zmenšen na minimum a tloušťka telefonu pouhých 12mm je srovnatelná s běžnými telefony. Díky zaoblení zadní strany v bočních partiích se skvěle drží a ovládá. S tímhle telefonem neuděláte ostudu v saku ani v montérkách!

Snímač otisků prstů
Umožňuje rozeznat otisk prstu a pouhým přiložením prstu na snímač probudit a zároveň odemknout telefon. Snímač je pohodlně umístěn na zadní straně telefonu, aby byl snadno dostupný, při držení telefonu v ruce. Snímač otisků prstů lze také použít pro další bezpečnostní funkce operačního systému.

Funkce NFC
Vestavěný snímač NFC umožňuje používat nejmodernější komunikační technologie. Telefon lze díky NFC použít např. jako platební kartu. Pomocí funkce Android Beam lze s pomocí NFC snadno přenášet data do jiného telefonu pouhým přiložením. Můžete také snadno připojit příslušenství pouhým přiložením k telefonu.

Odemykání pomocí obličeje
Pomocí funkce „Odemykání obličejem“ můžete svůj telefon odemykat jen tím, že se na něj podíváte.
Pomocí přední kamery nejprve nasnímáte svůj obličej. Chcete-li potom odemknout Váš telefon, stačí, když se zadíváte do přední kamery. Pokročilé algoritmy umělé inteligence rozpoznají Váš obličej a v případě shody automaticky odemknou telefon.

Probuzení zvednutím telefonu
Chcete-li si ještě více usnadnit odemykání telefonu, stačí aktivovat funkci „probudit zvednutím telefonu“ – v takovém případě se displej telefonu automaticky rozsvítí, jakmile telefon vezmete do ruky a natočíte jej obrazovkou k sobě.

4x navigace - GPS, GLONASS, GALILEO i BEIDOU
Pro perfektní lokalizaci a navigaci lze použít přesný vestavěný přijímač s rychlým startem. Telefon podporuje všechny čtyři dostupné systémy lokalizace, americký GPS, ruský GLONASS, evropský Galileo a čínský Beidou. Teď už se nikdy nemusíte bát, že byste netrefili na místo, kam potřebujete.

Elektronický kompas a 3D akcelerometr
Přesnější určení směru vašeho pohybu a natočení telefonu zajistí vestavěný kompas ve spolupráci s 3D akcelerometrem, který je chopen snímat i velmi jemné pohyby. To využijete například v aplikacích pro sledování noční oblohy a hvězd nebo v dalších aplikacích pro rozšířenou realitu.

Funkce VoLTE a podpora Dual 4G
Sítě 4G (LTE) umožňují nejrychlejší mobilní připojení k internetu, které je momentálně na trhu dostupné. Zatímco starší telefony s podporou dvou SIM karet umožňovaly datové připojení jen u jedné z vložených karet, ALIGATOR RX800 umožňuje použití 4G sítí na obou vložených SIM kartách.
Zatímco původně byly sítě 4G určeny jen pro přenos dat, nyní můžete díky funkci VoLTE (Voice over LTE) telefonovat i s využitím sítě 4G. To využijete jednak pro velmi rychlé spojení s volaným číslem, ale zejména tam, kde není signál klasické GSM sítě. Dostupnost služby poznáte snadno – na displeji se u indikátoru signálu rozsvítí ikona VoLTE.

Volání přes Wi-Fi
Umožňuje-li to Váš operátor, můžete s ALIGATOR RX800 díky funkci volání přes Wi-Fi telefonovat i v místech kde není dostupný signál mobilní sítě. Stačí, aby byl telefon připojen k internetu přes síť Wi-Fi. Telefon se v takovém případě automaticky přes internet spojí s Vaším operátorem, hovory budou bez nutnosti Vašeho zásahu směrovány přes internet a vy budete stále dostupní, i když nejste na signálu!

Tlačítko Push-To-Talk (PTT) – vysílačka v mobilu
Na boku telefonu se nachází speciální tlačítko, díky kterému můžete telefon využít podobně jako vysílačku – po stisku tlačítka Vás všichni Vaši přátelé ve skupině uslyší z reproduktoru svých telefonů podobně jako z vysílačky. Stačí nainstalovat aplikaci Zello – telefon je již speciálně přednastaven, aby s touto aplikací tlačítko na boku spolupracovalo.

Zdvojený fotoaparát
Zdvojená čočka fotoaparátu na zadní straně telefonu umožňuje používat rozšířené funkce jako simulace klasické zrcadlovky, kdy je pozadí scény rozmazáno a fotografie tak více připomínají autentické snímky z dob, kdy digitální fotoaparáty neexistovaly a pro focení se používal film.

Hlavní čočka zadního fotoaparátu je vybavena 16MPix snímačem Samsung SK53P3, s technologií ISOCELL, která přináší fantastické zlepšení dynamického rozsahu snímače, díky speciální izolaci jednotlivých pixelů a zároveň 30% navýšení jejich kapacity.

Vodotěsné konektory: USB-C a sluchátka
Pro snadnou konektivitu využijete nový oboustranný konektor nového standardu USB-C, který umožňuje rychlejší přenos dat, rychlejší nabíjení a v neposlední řadě i zasunutí konektoru v obou směrech – nemusíte se už složitě strefovat do konektoru. USB-C můžete otočit, jak chcete – a vždy je to správně! I když mnoho telefonů již dnes konektor na sluchátka často postrádá, u RX800 je vše na svém místě – konektor pro sluchátka najdete na horní hraně telefonu.

Displej IPS 5.7“ In-Cell s vysokým rozlišením a nastavením velikosti zobrazení
ALIGATOR RX800 je vybaven nejmodernějším LCD displejem s novým poměrem stran 18:9, s technologií IPS a In-Cell, která umožňuje velmi široký pozorovací úhel a perfektní kontrast a barvy při zachování nízké tloušťky displeje. Rozlišení bylo oproti běžným HD displejům rozšířeno na HD+. Pro příjemnější držení je navíc displej po stranách zaoblený.
Pro pohodlné používání lze nastavit jak velikost použitého písma, tak celkovou velikost zobrazení všech grafických prvků.

Gorilla Glass - displej, který vydrží
Displej telefonu ALIGATOR RX800 chrání proti rozbití a poškrábání speciální odolné sklo Gorilla Glass. Navíc má povrch skla speciální oleofobní úpravu, která ho pomáhá chránit před znečištěním a přispívá k příjemnému pocitu na dotek.

Skvělý zvuk a poslech hovoru
ALIGATOR RX800 má velice kvalitní a hlasité sluchátko i mikrofon, které Vám umožní snadno telefonovat i ve ztížených podmínkách a zvýšeném hluku v okolí – např. na rušné ulici, ale i v prostředí výrobní haly nebo staveniště.

Noční režim – klidný spánek a ochrana před „Blue Light“
Telefon se po soumraku automaticky přepne do tzv. nočního režimu. Barvy obrazovky jsou přeladěny do teplých odstínů a je snížena intenzita modré složky světla. Nedochází tak k narušování podvědomého vnímání rozdílů mezi dnem a nocí a nenarušuje se tak spánkový cyklus. Ráno se barvy zase automaticky vrátí do normálu.

Digitální rovnováha
Nechcete-li propadnout mámení obrazovky, můžete si nastavit funkce digitální rovnováhy. Telefon tak sám bude vyhodnocovat jak dlouho už ho používáte a díky funkci Večerka Vám obrazovka večer může zešednout, abyste byli snáze schopni telefon odložit a relaxovat. Automatické ztišení zvonění a oznámení je samozřejmostí. Ráno se pak všechna nastavení automaticky vrátí do normálu a vy můžete začít nový den zase naplno.

Rodičovská kontrola
Zapnete-li tuto funkci, můžete na ALIGATOR RX800 vzdáleně dohlížet pomocí aplikace Family Link pro rodiče. Můžete sledovat čas strávený na zařízení a podle potřeby nastavit limity, přidávat omezení některých služeb, schvalovat aplikace nebo filtry obsahu.


DISPLEJ
5,7" HD+(720x1440) Incell IPS, 18:9
Auto-rotation, Multitouch
Tvrzené sklo Gorilla Glass

BATERIE A NAPÁJENÍ
Baterie: 5000 mAh
Možnosti nabíjení: USB-C konektor (obustranný)

FREKVENCE SÍTĚ
GSM: 850/900/1800/1900 MHz
3G/WCDMA: 900/2100 MHz
4G/LTE: 800/900/1800/2100/2600 MHz

TYP SIM KARET
2x Nano SIM

PROCESOR A PAMĚT
Procesor: Helio P22 octa core, 8x 64 bit Cortex A53, 2.0 GHz
Paměť RAM: 4 GB
Interní paměť: 64 GB*
Paměťová karta: MicroSD/HC/XC, max. 512GB
(startovní 64MB karta součástí balení)

VÝBAVA
KONEKTORY A PŘIPOJENÍ
Nabíjení a data: USB-C (oboustranný)
USB-OTG: Ano
Audio Jack 3,5 mm

INTERNET A KONEKTIVITA
Mobilní data: LTE/4G, 3G, HSDPA, EGPRS, EDGE, WCDMA/UMTS
Dual 4G: ano
WiFi: ano
Bluetooth 5.0 (BR/EDR+BLE)


FUNKCE VOLÁNÍ PŘES 4G/LTE/WIFI
Podpora VoLTE: ano
Podpora VoWiFi: ano


SOFTWARE
OS: Android™ 9
Aplikace: Podpora Google Play, Internetový prohlížeč, přehrávač médií, souborový manažer, kalendář a další + tisíce aplikací zdarma ke stažení

FOTOAPARÁT
Fotoaparát - Přední:5.0 MPix
Zadní zdvojený: Dual camera 16.0MPix + VGA, snímač Samsung, autofocus
LED světlo/blesk
Max. rozlišení videa: Full HD 1080

OSTATNÍ
NAVIGACE
podporuje všechny globální systémy:
GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU

SNÍMAČE A VÝBAVA
Snímač otisků prstů
Odemykání pomocí obličeje
Elektronický kompas
3D akcelerační snímač
Snímač přiblížení
NFC funkce

DALŠÍ FUNKCE
LED světlo/blesk
Odolnost IP68
Tvrzené sklo Gorilla Glass

MÉDIA
Video/Audio - přehrává všechny běžné druhy formátů videa, hudby a zvukových záznamů a další dle použitého softwaru.
FM rádio
Ebook: PDF, TXT, a další podle použitého softwaru

SPECIFIKACE
ROZMĚRY A BARVA
Výška: 155 mm
Šířka: 77 mm
Hloubka: 12 mm
Hmotnost: 226 g
Barva: Černo-červená, Černo-oranžová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení