Neohodnoceno

Apple Watch Series 7 Cellular 41mm bílý hliník s bílým sportovním řemínkem

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH
DOPRAVA ZDARMA

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 5970
Značka: Apple
11 900 Kč
Kategorie: Akční nabídka
Položka byla vyprodána…

Chytré hodinky Apple Watch Series 7 GPS + Cellular, 41mm pouzdro z hvězdně bílého hliníku - hvězdně bílý sportovní řemínek (MKHR3HC/A)

Popis produktu

Apple Watch řady 7 se pyšní opravdu velkorysým Retina displejem. Oproti předchozímu modelu má tento o čtyřicet procent menší rámeček a tím pádem o dvacet procent větší displej. Ten se navíc může pochlubit i odolností proti prasknutí, prachu a vodě. Přední sklíčko je o totiž polovinu tlustší než u předchozího modelu, což mu dodává pevnost a odolnost. Nesmíme opomenout ani precizní zpracování a působivý design, který si pohrává s lomem světla u okrajů a díky tomu nechává vyniknout efektní zaoblení a dojem krásně celistvého elegantního vzhledu. Inovována byla i tlačítka napříč celým systémem. Nejen kalkulačka se vám tedy bude používat mnohem snadněji.

Apple Watch Series 7 41mm

Srdeční tep a měření EKG

S hodinkami Apple Watch si můžete změřit hladinu saturace krve, a to během dne i v noci. Právě to vám v celkovém srovnání poskytne cenné informace. Revoluční snímač umožní sledovat tepovou frekvenci, vygenerovat elektrokardiogram jako u EKG a vyhodnotit, zda-li se jedná o sinusový průběh, nebo o závažnou fibrilaci srdečních síní.
Srdeční tep a měření EKG

Sledování spánku

Pokud občas míváte problémy s usínáním nebo chcete sledovat kvalitu vašeho spánku, pak jistě uvítáte právě tuto aplikaci. Naučí vás chodit spát ve stejnou dobu. Navíc bude sledovat dechovou frekvenci během spánku. Tyto a další údaje vás pak pěkně navedou, jak udělat spánek ještě kvalitnějším.
Sledování spánku

Změřte si veškerý pohyb během dne

Ať už budete plavat, běhat, dělat dřepy nebo cokoliv dalšího, aplikace bude vše sledovat, počítat a vyhodnocovat. Rychlost, vzdálenost a další údaje vám bude průběžně oznamovat hlasová odezva. Budete mít přehled o svém pohybu a váš vlastní progres vás bude dále motivovat. Praktickým bonusem navíc je funkce Detekce pádu, která vám v případě nehody může přivolat záchranku.
Změřte si veškerý pohyb během dne

Spolehlivé mobilní připojení

Mobilní připojení je naprostou samozřejmostí, která vám umožní být v kontaktu s rodinou a s přáteli kdykoli a kdekoli. Telefon klidně můžete nechat doma a vyrazit jen s chytrými hodinkami na ruce. Užijte si volnost pohybu na maximum.
Spolehlivé mobilní připojení

Oblíbená hudba a podcasty

Apple Music nabídne sedmdesát pět milionů skladeb. Oblíbená hudba vám zpříjemní den a zlepší náladu. O to lépe se vám budou pálit kalorie a cestovat nebo si můžete krátit čas při čekání ve frontě. Samozřejmě se můžete zaposlouchat i do podcastů. Neváhejte využít i další atraktivní aplikace z App Storu.
Oblíbená hudba a podcasty

Rychlé nabíjení

Výrazné změny doznal i nabíjecí systém, který zahrnuje i rychlonabíjecí USBC kabel. Vybitou baterii z nuly na 80 % dobijete za pouhých 45 minut. Nabíjení je celkově rychlejší o 33 %, což dokládá i to, že na sledování osmi hodin spánku vám postačí pouhých osm minut nabíjení.
Rychlé nabíjení
Apple Watch Series 7 41mm