Neohodnoceno

Autokamera TrueCam A5s GPS

S MOŽNOSTÍ ODPOČTU DPH
ZÁRUKA 2 ROKY

Skladem (1 ks)
Kód: 5837
Značka: TrueCam
2 890 Kč
Kategorie: Akční nabídka

Popis produktu

Pro všechny řidiče, kteří chtějí mít v případě nehody či jejího svědectví v rukou kvalitní důkazní materiál se spoustou doplňujících údajů, je určena série autokamer TrueCam, zde konkrétně zastoupena pokročilejším modelem A5s. Ten oproti základní verzi nabízí kromě detailního záznamu v rozlišení Full HD se skvělou světelností pro natáčení i v noci také vestavěný GPS modul s možností detekce rychlostních radarů či například závit pro volitelné UV filtry. Samozřejmostí je u řady TrueCam pohodlná instalace díky dokovacímu konektoru a ve spolupráci s prostorným displejem navíc i snadné ovládání s českým menu. Nechybí chytrá detekce kolizí či podezřelého pohybu v parkovacím režimu. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak počítačová aplikace s detailní správou a vizualizací všech zaznamenaných dat.

Obraz plný důležitých detailů

U nahrávky, která má sloužit jako důkazní materiál, jistě oceníte vysokou kvalitu obrazu v rozlišení Full HD se spoustou detailů, jako jsou tváře účastníků nehody či SPZ. Snímač kamery se chlubí vysokou světelností pro natáčení i v noci a kvalitní optikou se 130stupňovým zorným úhlem.
Obraz plný důležitých detailů

Snadné každodenní používání

Po produktech, s nimiž manipulujeme na každodenní bázi, požadujeme, aby bylo jejich používání co nejsnadnější a nejpohodlnější. Proto je otočný kloub a konektor pro napájecí kabel součástí pevného držáku. Zároveň je držák opatřen dokovací paticí, do níž kameru jedním pohybem nacvaknete a můžete vyrazit. Stejně snadno ji z držáku také vyjmete.
Snadné každodenní používání

Nekonečné nahrávání

Paměťová karta formátu Micro SDHC pojme videozáznam velký až 32 GB. Díky funkci cyklického nahrávání se však v případě nedostatku paměti začne automaticky odzadu odmazávat nejstarší neuzamčený záběr, takže vám nikdy nebude scházet místo na aktuální natáčení.
Nekonečné nahrávání

Snímač přetížení a zamykání záběrů

Zásluhou G-senzoru snímajícího míru přetížení se v případě nehody či intenzivnějšího brzdění aktuální záznam automaticky uzamkne proti náhodnému přepsání, abyste měli danou nahrávku později k dispozici. Uzamčení lze v případě potřeby učinit i manuálně pomocí speciálního tlačítka - a to během nahrávání i u již pořízených záběrů či fotografií..
Snímač přetížení a zamykání záběrů

Přehledné ovládání v češtině

Pro váš dokonalý přehled je připraven 2,7 palců velký LCD displej, ze kterého můžete kontrolovat právě zaznamenávaný záběr, pořizovat fotografie, zamykat vámi zvolené záznamy a také sledovat aktuální polohu, rychlost či upozornění na radary. Vše přehledně a kompletně v češtině. Displej je možné po dobu jízdy vypnout, aby vás jeho podsvícení nerušilo. Stejně tak lze jednoduše vypnout nahrávání zvuku.
Přehledné ovládání v češtině

Vestavěná GPS

Oproti jiným autokamerám se model A5s může pochlubit vestavěným GPS modulem, který do záznamu může přidat mnoho užitečných informací navíc. Kromě přesné lokace případné nehody lze ve videu zobrazit i aktuální rychlost. Nechcete-li tyto údaje zobrazovat ve videu, mohou se ukládat bokem do samostatného souboru.
Vestavěná GPS

Bez zbytečných pokut

Autokamera je schopná hlídat maximální povolenou rychlost v daném úseku a upozornit vás při jejím překročení. Unikátní je pravidelně aktualizovaná databáze rychlostních radarů v 36 státech Evropy, jejímž úkolem je včas doporučit opatrnější jízdu. Vše uslyšíte v jednom z mnoha osobitých hlasů, např. herce Karla Zimy.
Bez zbytečných pokut

Zaznamená podezřelý pohyb

Kromě G-senzoru, který se stará o detekci přetížení z nárazu či prudkého brzdění, je kamera pro jistotu vybavena ještě pokročilou analýzou obrazu. Vyhodnotí-li pohyb jako podezřelý - např. nebezpečně couvající vozidlo či vandal - záznam uzamkne pro pozdější uchování.
Zaznamená podezřelý pohyb

Pro noční jízdy

Autokamery by měly být schopné kvalitního záznamu za jakýchkoliv světelných podmínek. Proto černé skříňky TrueCam nepostrádají funkci nočního režimu, díky níž můžete nahrávat či fotografovat i po setmění. Umožňuje to vysoká světelnost a prémiová optika.
Pro noční jízdy

Směrem k úplné dokonalosti

Chcete skutečně bezchybné záběry s ještě sytějšími barvami, na kterých se nesetkáte s odlesky čelního skla či mlhavým oparem na obzoru? Můžete si volitelně přikoupit speciální CPL a UV filtry. Stačí je jen našroubovat na zvláštní závit objektivu.
Směrem k úplné dokonalosti