Neohodnoceno

Baterie Einhell Power-X-Change 18V, 2,5A (4511516)

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Skladem (>2 ks)
Kód: 6648
Značka: Einhell
600 Kč
Kategorie: Akční nabídka

Popis produktu

Baterii Power X-Change 18 V 2,5 Ah Aku značky Einhell můžete použít pro všechny zahradní i dílenské přístroje této značky a řady. Používejte po celý rok pouze jedinou baterii Power X-Change a ušetřete si čas strávený nabíjením rozdílných typů.

Jedinou baterií totiž můžete pohánět šroubováky, vrtačky i přímočaré pily. Na zahradě pak posečete trávník, zastřihnete živý plot či dokonce zbavíte trávník listí. Díky tomuto systému si můžete jakékoliv nářadí značky Einhell koupit bez akumulátoru a výrazně tak ušetřit!

Power X-Change

Napájecí baterie této řady lze používat ve všech řemeslných nástrojích a zahradní technice vysoce výkonných systémů Einhell Power X-Change. Existuje volitelný režim nabíjení pro výrazné snížení doby nabíjení baterií, díky kterému jsou přístroje Power X-Change rychle připravené k akci.

Při nabíjení zcela vybitého akumulátoru se nabíječka automaticky sama přepne do tzv. opravného módu a minimalizuje tím poškození baterie. Vysoce kvalitní lithiové články Einhell se sami od sebe vybíjejí minimálně, čímž je zaručená dlouhá životnost a bezstarostné skladování. Nárazuvzdorné gumové povrchové provedení pro odolnost vůči nárazům a pevný úchop.

Vlastnosti: 3diodová kontrolka kapacity akumulátoru

Teplota a napětí baterie jsou hlídány mikroprocesorem

Automatický opravný mód minimalizuje poškození baterie

Vysoce kvalitní lithiové články Einhell s dlouhou životností

Minimální vybíjejí pro bezstarostné skladování

Nárazuvzdorné gumové povrchové provedení

Specifikace

Značka

Einhell

Model

Power X-Change 18 V 2,5 Ah aku

Určení aku baterie

Akumulátor

Technologie

Li-Ion

Napětí 18 Volt d.c.

Kapacita 2 Ah

Obecné barva černá / červená

Hmotnost 460 g

Rozměry balení (Š x V x H) 8 x 55 x 18 cm