Neohodnoceno

Digitální fotoaparát SONY Alpha A6000 + SEL-P1650

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Skladem (1 ks)
Kód: 5804
Značka: Sony
12 000 Kč
Kategorie: Akční nabídka

Popis produktu

Model α6000 fotí čisté snímky v rozlišení až 24.3 MP. Jejich ostrost je zajištěna skrze systém bodů fázového ostření, který dělá vše pro to, aby byl konečný snímek ostrý v každém momentu focení. Jádrem fotoaparátu je výkonný procesor, který je mimo jiné schopný vylepšit případný šum způsobený nepříznivými podmínkami při focení. Za kvalitními fotkami stojí i větší snímač, než který najdete u srovnatelných modelů. Na všechny funkce tohoto modelu se můžete spolehnout i v případě natáčení videí. Ten správný model pro vás si můžete vybrat hned z několika objektivových sad a barevných variant. Díky kompaktním rozměrům padne do ruky každému a na cestách vás nezatíží tolik jako klasická zrcadlovka.

Zachytíte objekt focení

S tímto fotoaparátem se můžete těšit na maximálně ostré fotografie v každém momentu. Zařídí to 179 bodů fázového ostření, které pokrývají bezmála celou plochu snímku, a díky tomu vám již nikdy neunikne objekt focení.
Zachytíte objekt focení

Vyberte si ten pravý

Sony Alpha α6000 kombinuje vysokou frekvenci snímání s automatickým ostřením. Zaznamená pro vás až 11 snímků během jediné vteřiny, které budou navíc špičkově ostré díky funkci automatického ostření. Můžete si tak být jistí, že objekt focení zachytíte přesně v tom okamžiku, ve kterém jste chtěli.
Vyberte si ten pravý

Vylepšený procesor

Ty nejdůležitější věci se často skrývají pod povrchem. Stejně tak je tomu v případě procesoru BIONZ X. Ten zpracovává data třikrát rychleji než jeho předchůdce, a proto je schopný vylepšit detaily či odstranit nechtěný šum. Vaše fotografie nebo videa tedy budou zobrazovat realitu ještě skutečněji.
Vylepšený procesor

Sdílejte své fotografie

Domácí práci s fotografiemi vám usnadní podpora připojení Wi-Fi a NFC, s nimiž můžete bezdrátově přenášet své snímky do ostatních zařízení - ať už to bude do smartphonu či notebooku, ve kterých pak fotky můžete dál upravovat.
Sdílejte své fotografie

Postavte se za kameru

Fotoaparát již dávno neslouží pouze k focení. Nepostradatelnou funkcí je možnost záznamu videa a i v tomto směru vás Sony Alpha α6000 potěší. Využitím fázového ostření při natáčení budou vaše videa nejen úchvatně ostrá, ale i plynulá. To vše v kvalitě Full HD.
Postavte se za kameru

Vejde se vám do kapsy

K čemu je špičkový fotoaparát, který nemůžete mít neustále u sebe? U modelu α6000 se díky kompaktním rozměrům nebudete muset rozmýšlet, zda jej s sebou vzít či ne. Vždy tak budete mít příležitost zachytit to důležité.
Vejde se vám do kapsy