Neohodnoceno

Espresso DeLonghi EC850 nerez

S MOŽNOSTÍ ODPOČTU DPH
ZÁRUKA 2 ROKY

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6573
Značka: De'Longhi
6 250 Kč
Kategorie: Akční nabídka
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

pákový kávovar • připravíte espresso, cappuccino, latte, macchiato • příkon 1 450 W • tlak 15 barů • 1l nádržka na vodu • nádoba na mléko • parní tryska • vodní filtr • systém nahřívání šálků • systém Thermoblock • podsvícená tlačítka • nerezové provedení • profesionální pákový držák na 1–2 šálky

 

De'Longhi EC 850.M

Poloautomatické pákové espresso, díky kterému si doma připravíte tu nejchutnější kávu. Přístroj nabízí profesionální funkce a zpracování, přitom je za dostupnou cenu. Vhodný je proto pro náročné domácí uživatelekteří nechtějí automatická nebo kapslová espressa. Tlak čerpadla 15 barů, tedy stejně, jako mají profesionální stroje. Tělo je z nerezové oceli, tedy snadné na údržbu a velmi odolné. Jednoduchý a přehledný ovládací panel s podsvícenými tlačítky pak usnadní použití.

EC850 využívá standardní pákový systém, který zaručí pravou chuť kávy, přesně jak jí máte rádi ve vaší oblíbené kavárně. Můžete si také vybrat mezi jedním a dvěma šálky v rámci jedné extrakce. Vše přesně tak, jak to umí profesionální přístroje. Zásobník na vodu má objem 1 litr a je možné jej odejmout. A co je nejpodstatnější, přístroj je vybaven předehřívacím systémem, který zaručuje okamžitou připravenost. Už tedy nemusíte čekat na nahřátí. Káva bude připravená ihned.

Pro opravdu skvělou kávu doporučujeme k tomuto modelu přikoupit mlýnek a kávová zrna umlít těsně před samotnou přípravou.

Cappuccino program

Přístroj je vybaven tlačítkem pro přípravu exkluzivního cappuccina. A to velmi jednoduše, téměř automaticky. Díky odnímatelné nádobě na mléko, kterou je možné po použití umístit do lednice, je možné jednoduše připravit lahodný nápoj. Ať už jemné cappuccino, nebo decentní latté macchiato. Plně automatický provoz vám zaručí, že si kávu budete s oblibou připravovat velmi často.

Dokonalá káva u vás doma  - to je De'Longhi EC 850.M!

 

Promyšlené zpracování

Přístroj je zpracován tak, aby se perfektně vyjímal na každém kuchyňském stole. Profesionální nerezové zpracování zaručí jednoduchou údržbu a odolnost. Odkládací plocha na šálky je na horní straně, takže je budete mít vždy ihned k dispozici. Odkapávací tácek lze jednoduše odejmout a vyčistit během pár sekund. Je na něm také ukazatel hladiny vody, aby nedošlo k přetečení.

 


 

 

Tlak 15 barů 

Oříškově zbarvenou cremu a bohaté aroma vykouzlíte snadno a rychle díky 15barovému tlaku.  

 

 

Dual Thermoblock 

Díky unikátní technologii Thermoblock je mléko a voda zahřívána odděleně - připravíte tak jedinečné cappuccino s ideální teplotou mezi 65 a 70 °C.

 

 

Automatický cappuccino systém

Jedinečná technologie automatického cappuccino systému napění mléko v karafě - můžete si tak konečně dopřát caffè latte nebo cappuccino s dokonalou bohatou pěnou u vás doma. 

 

 

Dvojitý odkapávací tácek

Připravujte až dva šálky (12 cm) najednou díky odkapávacímu tácku.

 

 


 

Vždy připraven

Přístroj je vybaven profesionálním systémem ohřevu Thermoblock, který zaručí okamžitou připravenost extrakce kávy. Teplota je navíc elektronicky kontrolovánaZásobník na vodu je vybaven vodním filtrem, který zaručuje delší životnost přístroje. Jednoduše řečeno – profesionální přístroj na doma.