Neohodnoceno

Gillette Fusion5 náhradní hlavice 12ks

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Skladem (1 ks)
Kód: 5165
Značka: Gillette
850 Kč
Kategorie: Akční nabídka

Popis produktu

Hlavice Gillette Fusion5, to je pět břitů se sníženým třením, extra zarovnávací břit na přesné oholení i těch nejvíce nedostupných míst a zvlhčující proužek, který má více funkcí. Kromě primárního zvlhčování vám totiž svou barvou připomene, kdy je čas na výměnu hlavice za novou. Kromě toho ji můžete použít na holicí strojky Fusion5 i Fusion5 Power.

Šetrný k pokožce

V hlavici holicího strojku Gillette Fusion5 najdete pět dokonale ostrých břitů, jejichž povrch je navíc speciálně upraven tak, aby se snížilo tření. Díky tomu můžete zapomenout na podrážděnou a zarudlou pokožku a užívat si hladce oholené tváře. Holicí strojek od Gillette při holení téměř neucítíte.
Šetrný k pokožce

Dosáhne všude

Na zadní straně hlavice je umístěn zarovnávací břit, se kterým bezpečně a jednoduše oholíte i špatně přístupné části obličeje. A protože se s ním výborně pracuje, dají se s ním také precizně upravovat vousy, pokud se rozhodnete například pro bradku, knír nebo třeba strniště.
Dosáhne všude

Čas na výměnu

Jedna hlavice Gillette Fusion5 vám při pravidelném holení vydrží i měsíc a, že je čas na výměnu, vám zahlásí sama. Barevný zvlhčující proužek totiž postupně vybledne, takže hned poznáte, že holení už nebude optimální. Tyto hlavice jsou navíc kompatibilní se všemi holicími strojky Fusion5 a Fusion5 Power.
Čas na výměnu