Neohodnoceno

Gillette Mach3 Turbo náhradní hlavice 5 ks

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Skladem (1 ks)
Kód: 6354
Značka: Gillette
288 Kč
Kategorie: Akční nabídka

Popis produktu

Hledáte-li holicí břity, se kterými bude holení snadné, bezpečné a příjemné, pak jste tu správně. Hlavice Gillette Mach3 Turbo obsahují tvrdší břity, které se jen tak neztupí a můžete je používat na všech strojcích Mach3. Pro ochranu pokožky byly přidány zvlhčující pásky, takže strojek během holení lehce klouže po pokožce. A mikrolamely SkinGuard napnou kůži, aby šly vousy lépe a snadněji oholit.

Vydrží déle

Oproti staršímu typu holítek Blue3 jsou tři břity holicího strojku Gillette Mach3 Turbo pevnější a svou tvrdostí předčí dokonce i ocel. Díky tomu se jen tak neztupí a vy si můžete dokonalou ostrost a bezchybné oholení užít až po patnáct holení bez nutnosti výměny břitů.
Vydrží déle

Zvlhčující pásek

Dalším skvělým opatřením, které na hlavici Gillette Mach3 Turbo najdete, jsou zvlhčující pásky. Díky nim strojek během holení po pokožce hladce sklouzává, takže nedochází k podráždění a následnému zarudnutí kůže. Můžete se tedy klidně oholit ráno před prací bez obav z červeného obličeje.
Zvlhčující pásek

SkinGuard

O ochranu pokožky se starají i mikrolamely SkinGuard, které při holení napínají kůži a tak připravují vousy na oholení. Dokonale hladký obličej bez jediného škrábnutí? To se stane s hlavicí Gillette Mach3 Turbo denní realitou. Navíc můžete tyto hlavice používat na všechny holicí strojky Mach3.
SkinGuard