Neohodnoceno

Marshall Major IV BT Black

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6066
Značka: Marshall
2 600 Kč
Kategorie: Akční nabídka
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

Ikonická značka Marshall přináší model Major IV, který reprezentuje více než 55 let znalostí v oboru. Precizně vyladěné dynamické měniče nabídnou perfektně dunivé basy, krásně hladké středy a skutečně brilantní výšky. Výsledný zvuk je opravdu bohatý a zprostředkuje i jemnější detaily. Sluchátka zdobí inovovaný design, jsou znatelně měkčí a dobře se přizpůsobí tvaru vašeho ucha. Pomocí multifunkčního vícesměrného ovládacího knoflíku můžete pohodlně skladby přehrávat, pozastavovat, přeskakovat a upravovat hlasitost. Sluchátka na jedno nabití nabídnou až 80 hodin přehrávání. Určitě uvítáte možnost rychlého nabíjení, kdy 15 minut nabíjení zajistí 15 hodin poslechu. Sluchátka můžete nabíjet bezdrátově pomocí nabíjecí podložky.

Marshall Major IV Bluetooth

Klasický design

Ikonický design důmyslně propojuje vylepšenou použitelnost s klasickými prvky designu značky Marshall. Tento přístup hezky dokládá třeba skládací spona, která umožní sluchátka složit do ještě kompaktnější velikosti. Náušníky jsou díky tomu chráněné před zbytečným opotřebením. Jistě vás okouzlí černé vinylové prvky s texturou i typický font značky Marshall.
Klasický design

Brilantní zvuk

Precizně vyladěné dynamické měniče vám zprostředkují perfektně dunivé basy, krásně znělé středy a skutečně brilantní výšky. Výsledný zvuk je opravdu bohatý. Ať už budete poslouchat rock, pop, dance nebo cokoli dalšího, jistě budete nadšeni.
Brilantní zvuk

Inovovaný ergonomický tvar

Sluchátka Marshall si zamilujete v každém ohledu. Tento model se pyšní novým inovovaným ergonomickým designem. Sluchátka vás nebudou nijak tlačit, ať už je na uších budete mít hodinu nebo třeba deset. Ušní polštářky jsou měkčí na dotek a dobře se přizpůsobí tvaru vašeho ucha.
Inovovaný ergonomický tvar

Jednoduché ovládání

Pomocí multifunkčního vícesměrného ovládacího knoflíku můžete pohodlně skladby přehrávat, pozastavovat, přeskakovat, upravovat jejich hlasitost a zapínat nebo vypínat sluchátka. Zkrátka cokoli budete potřebovat. Klidně můžete využít i funkci telefonu, která vám umožní přijmout, odmítnout nebo ukončit hovor.
Jednoduché ovládání

Neváhejte a sdílejte hudbu

Sdílejte hudbu s přáteli, rychle a jednoduše. Sluchátka jsou vybavena Bluetooth technologií, díky níž je snadno propojíte s mobilním telefonem a s dalšími zařízeními. Pohodlně, bez kabelu.
Neváhejte a sdílejte hudbu

Rychlé a efektivní nabíjení

Sluchátka na jedno nabití umožní až 80 hodin bezdrátového přehrávání. Další výhodou je možnost rychlého nabíjení, kdy 15 minut nabíjení poskytne úžasných 15 hodin poslechu. Sluchátka můžete nabíjet bezdrátově. Stačí je jen položit na nabíjecí podložku. Dovolíme si upozornit, že nabíjecí podložka není součástí balení. V balení ale najdete klasický USB-C kabel.
Rychlé a efektivní nabíjení