Neohodnoceno

Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 (82K200RBCK) Black

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Skladem (1 ks)
Kód: 5720
Značka: Lenovo
16 500 Kč
Kategorie: Notebooky

Vše o produktu

notebook • 15,6" úhlopříčka • antireflexní IPS displej • 1920 × 1080 px • procesor AMD Ryzen 5 5600H (6jádrový – až 4,2 GHz) • úložiště SSD 512 GB • paměť RAM 8 GB • samostatná grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3050 (4 GB) • Wi-Fi 802.11ax • Bluetooth 5.0 • 2× USB 3.2 • 1× USB-C 3.2 • HDMI 2.0 • 1× RJ45 • HD webkamera s ochranou proti sledování • podsvícená klávesnice s numerickou částí • bez operačního systému

 
Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Lenovo IdeaPad Gaming 3-15ACH6 (82K200RBCK), černá

Lenovo IdeaPad Gaming 3-15ACH6 je herní notebook, v němž se snoubí minimalistický, nekřiklavý design s ostřeji řezanými rysy a odhodlání vítězit na herním poli. Určen pro všechny hráče, kteří chtějí mít své oblíbené tituly neustále u sebe na svých cestách, ale i náročnější uživatele, potřebující vysoký výkon ve svých aplikacích. Ač jde primárně o herní zařízení, firmě Lenovo se podařilo vytvořit šasi s nádechem minimalismu, jež není nikterak řvavé, takže ať už budete chtít svůj koníček okázale ukazovat, či se naopak držet při zemi, vašemu životnímu stylu se vždy dokonale přizpůsobí.

K vysokému výkonu ve hrách i při pracovním nasazení je připravena kombinace moderního 6jádrového procesoru AMD Ryzen 5 5600H s dvanácti vlákny a grafické karty RTX 3050 se 4 GB vlastní paměti.  

Pro dlouhé noční seance je přímo ideální bíle podsvícená klávesnice s 1,5 mm vysokým zdvihem kláves a výkon snadno poladíte se speciálním softwarem Lenovo Vantage se schopností kontrolovat výkon notebooku v reálném čase. Vysoké úrovně dosahuje také zvuk díky kvalitním reproduktorům, podporujícím technologii Dolby Audio. Vhodnost pro zábavu i práci pak potvrzuje vylepšený systém chlazení s možností nastavení několika teplotních módů. Potěší rovněž funkce rychlého nabíjení, které postačí pouhá 1 hodina k doplnění až 80 % výdrže vašeho zařízení.

Počítač je dodáván bez operačního systému, který je nutné zakoupit zvlášť.


Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

 

Klíčové vlastnosti:

  • Vysoký výkon ve hrách: 6jádrový procesor AMD Ryzen 5 5600H a NVIDIA GeForce RTX 3050
  • Rychlé SSD úložiště s kapacitou 512 GB a 8GB RAM pro plynulý chod aplikací
  • Bíle podsvícená klávesnice se zdvihem kláves 1,5 mm a plnou velikostí numerické části
  • Kamera s přepínací krytkou pro zvýšenou ochranu soukromí
  • Vysoce kvalitní zvuk díky reproduktorům s podporou technologie Dolby Audio
  • 15,6" antireflexní IPS displej s širokými pozorovacími úhly a věrnými barvami
  • Rozšíření konektivita s rozhraním Bluetooth 5.0 a Wi-Fi 6

 

Vzhledem maximálně decentní herní notebook, s nímž si hraní her a sledování filmů užijete na maximum. S vysokým výpočetním výkonem a množstvím moderních technologií vlivem moderního 6jádrového procesoru AMD Ryzen 5 5600H, rychlého SSD NVMe úložiště a dedikované grafické karty NVIDIA GeForce RTX 3050.

Seriózní vzhled a ohromující výkon

IdeaPad Gaming 3-15ACH6 má vše, co bude potřeba pro náročnou herní seanci. Přináší moderní výkonný šestijádrový procesor AMD Ryzen 5 ve spojení se samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3050 se 4 GB vlastní paměti. Pro plynulý chod her i aplikací je připraveno 8 GB rychlé operační paměti DDR4 a načítání systému bude otázkou několika vteřin díky rychlému SSD disku s kapacitou 512 GB. Nebudete se tak muset rozhodovat mezi hrami, které zrovna budete mít nainstalovány, na disk se jich vejde dostatek. Rovněž nechybí ani rozhraní USB-C, multimediální klávesy, vysoce přesný trackpad a numerická část pro snadné zadávání číselných řetězců. To vše v neobyčejně nenápadném designu, který své herní založení vysloveně nedává na odiv.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

 

Spousta moderních grafických technologií

Jelikož je notebook vybaven grafickou kartou NVIDIA z řady RTX, umožní vám zažít neskutečně realistický zážitek ze všech vašich her. Přináší totiž mnoho pokročilých technologií – jak Ray Tracing, jež vylepšuje nasvícení scény a počítá odrazy v reálném čase, což posouvá zpracování jednotlivých titulů zase o kousek blíže realitě, tak i DLSS, která obstará perfektní vizuální kvalitu při menších nárocích na výpočetní výkon díky použití umělé inteligence a dedikovaných jader Tensor. Dynamic Boost 2.0 automaticky rozděluje potřebný výkon mezi grafickou kartu a procesor pomocí neuronových sítí, čímž notebook optimalizuje pro maximální výkon, a o parádní akustický projev se postará funkce WhisperMode 2.0.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Zaposlouchejte se do zvuku herních světů

Milovníky kvalitního zvuku potěší dvojice odladěných reproduktorů o výkonu 2× 1,5 W, plně kompatibilních s technologií Dolby Audio. Vždy tak budete vědět, kde se nachází nepřítel, a rovněž si užijete vylepšený zvukový zážitek ze všech herních i filmových scén. Samozřejmostí je i vestavěný ekvalizér, s nímž si upravíte zvuk pro ještě lepší zážitek z alb vaší hudební kolekce.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Hned několik módů chlazení

Výkonný hardware uvnitř notebooku by nedokázal podávat nejlepší výsledky bez kvalitního systému chlazení, který dokáže efektně odvést všechno nakumulované teplo. IdeaPad Gaming 3 přináší díky mnoha inovacím tišší a ledově chladný herní zážitek. Systém dvojitého chlazení a vylepšený ventilační systém a rovněž přidané pasivní chladiče perfektně uchladí i konfigurace s náročnými procesory a grafickými kartami. Přítomný je i systém Q Control, s jehož pomocí si uživatelé s pomocí hned několika módů nastaví rychlosti ventilátorů na základě požadovaného výkonu – od tichého, přes vyvážený, až po vysoký výkon. Tím je dosaženo adekvátního chlazení za všech okolností přesně dle přání uživatele. Ať už jde o co nejvyšší výkon ve hrách, či vysokou výdrž na jedno nabití.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Protože soukromí je dnes k nezaplacení

Firma Lenovo dlouhodobě usiluje o zvýšení ochrany soukromí uživatelů moderních zařízení, a tak je i IdeaPad Gaming 3 vybaven hardwarovou krytkou webové kamery. Pouhým jedním tlačítkem tak zablokujete přenášení obrazu a můžete si být jistí, že přes tuto ochranu se žádný hacker nedostane.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Pronikněte do her hlouběji s vizuály nové generace

Důraz byl v případě návrhu kladen i na kvalitu obrazu, takže všechny vaše hry, videa i programy budou vypadat skvěle na 15,6" antireflexním IPS displeji s Full HD rozlišením a rychlou 120Hz obnovovací frekvencí. Široké pozorovací úhly, věrná reprodukce barev a tenké rámečky vás vtáhnou do děje a vy se nebudete chtít vrátit do světa mimo obrazovku.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Výkon pod kontrolou s Lenovo Vantage

Dostat co nejvyšší výkon z vašeho zařízení bude nyní ještě jednodušší s aplikací Lenovo Vantage for Gaming. Vyberte mód výkonu pro aplikace a hry a automaticky tak získáte co možná nejvyšší počet snímků za sekundu. Dále je možné manuálně přetaktovat CPU a GPU a rovněž uvolnit paměť RAM. Snadná změna na Tichý mód pomocí jednoho tlačítka je zde v případě, že budete chtít šetřit kapacitu vaší baterie. S Lenovo Vantage máte vše po ruce na jednom místě.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6