Neohodnoceno

Philips Sonicare For Kids HX6032/33 náhradní hlavice 2 ks

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 7332
Značka: Philips
220 Kč
Kategorie: Akční nabídka
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

náhradní hlavice • pro elektronické kartáčky Philips Sonicare For Kids • 2 ks v balení • velikost hlavice kompaktní • hlavice pro dětské zuby od 3 let.

 

Philips HX6032/33 Sonicare For Kids, 2 ks

Sonické kartáčky představují jednu z nejlepších metod v péči o lidský chrup. Díky unikátnímu pohybu hlavic můžete dosáhnout tak skvělých výsledků a odstranění až 100% zubního plaku. Ovšem i hlavice mají určitou životnost a je potřeba je čas od času vyměnit. Naštěstí u sonického kartáčku Philips Sonicare to není problém.

Precizní vyčištění

V tomto balení naleznete 2 náhradní hlavice v kompaktní velikosti určené speciálně pro děti. Vlákna jsou zvláště jemná, aby nepoškodila dětské dásně. Hlavice vám poslouží k perfektnímu vybělení zubů vašich ratolestí a zaručí jejich dlouhodobou krásu a zdraví.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Každá štětinka perfektně kopíruje zuby
  • Jednoduché nasazení
  • Štětinky svým zabarvením upozorní na potřebu výměny
  • Perfektní výsledky čištění – odstraní až 100 % zubního plaku
  • Vyčistí i hůře dostupná místa chrupu

 

Absolutně se přizpůsobím vaší ústní dutině a postarám se o vaše čisté a zdravé zuby!

 

Precizní čištění

Díky inovativnímu tvaru hlavice kartáčku se štětinky dostanou i do velmi špatně dostupných míst a přinese vám výsledky, o kterých byste si mohli při používání klasického manuálního kartáčku nechat pouze a jenom zdát.


 

Jednoduché nasazení

Každá z hlavic má určitou životnost a pokud se opotřebují, je zapotřebí je vyměnit. Výměna je velmi jednoduchá a zabere pouze několik málo vteřin. Hlavici stačí pouze na kartáček nasadit, zaklapnout a můžete jej znovu používat.


  

Sonický kartáček

Kartáčky Philips z řady Sonicare se mohou pochlubit až 31 000 tahy za minutu, což jsou výsledky, se kterými se čištění klasickým manuálním kartáčkem nedá srovnávat. Sonický pohyb kartáčku vám zajistí perfektní čistotu a zářivě bílé zuby.


 

Nejlepší na trhu

Philips je jedním z nejzkušenějších výrobců a velkým odborníkem v oboru zubní hygieny. Samotná série sonických kartáčků Sonicare byla již mnohokrát oceňována odborníky a znalci za svůj výjimečný výkon a trvanlivost.


 

Čas na výměnu

Jednou z největších chyb při čištění zubů je používání již opotřebeného kartáčku. S tímto modelem se vám to již nestane. Štětinky vás díky svému zbarvení velmi jasně upozorní a vy tedy budete vždy vědět, kdy je čas na výměnu.

 

Philips Sonicare For Kids HX6044/33, bílá/modrá