Neohodnoceno

Podlahový vysavač Miele Complete C2 Powerline SFAF3

S MOŽNOSTÍ ODPOČTU DPH
ZÁRUKA 2 ROKY

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6159
Značka: Miele
5 888 Kč
Kategorie: Akční nabídka
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

Všestranný podlahový vysavač, který má praktický parkovací systém pro využití během přestávek, včetně automatického vypnutí. Akční rádius 10 metrů umožňuje pohodlné vysávání rozlehlejších místností bez nutnosti častého přepojování. Vysavač má bohaté vestavěné příslušenství, mezi které patří hubice na čalouněný nábytek, úzká hubice pro vysávání spár a sací štětec s měkkými přírodními štětinami. Miele klade důraz na bezpečnost, proto má tepelnou ochranu, pozvolný rozběh motoru, lištu na ochranu nábytku a rukojeť s kovovým svodičem.

Jednoduchá manipulace

Díky praktické spojovací pojistce se podlahová hubice, sací trubice i rukojeť bezpečně spojí jedním cvaknutím. Nic se tak neuvolní a vy můžete v klidu luxovat. Pro vysávání rozlehlejších místností se hodí akční rádius 10 metrů. Připojení k vysavači využívá praktickou spojovací pojistku.
Jednoduchá manipulace

Praktické příslušenství

Praktické příslušenství je neustále po ruce. Integrované v těle vysavače a upevněné na držáku VarioClip jsou neustále připravené k použití hubice na čalouněný nábytek, sací štětec s měkkými přírodními štětinami a úzká hubice pro vysávání spár.
Praktické příslušenství

Ochrana proti přehřívání

Spotřebič je chráněn omezovačem teploty proti přehřátí. V případě toho, že by došlo k ucpání vzduchových cest, například při vysátí většího předmětu, motor se automaticky preventivně vypne. Jakmile je závada odstraněna a přístroj vychladne, je možné pokračovat v používání.
Ochrana proti přehřívání

Rukojeť jako bleskosvod

V rukojeti je zabudovaná kovová nit, tak aby fungovala na principu malého bleskosvodu. Díky tomu je zamezeno statickému výboji mezi vysavačem a jeho uživatelem.
Rukojeť jako bleskosvod

Ochrana elektrické sítě

Vysavač dosahuje navoleného výkonu postupně, díky tomu je chráněna elektrická síť před přetížením.
Ochrana elektrické sítě