Neohodnoceno

Ponorný mixér Bosch MaxoMixx MS8CM6190 černý

S MOŽNOSTÍ ODPOČTU DPH
ZÁRUKA 2 ROKY

Skladem (1 ks)
Kód: 5789
Značka: Bosch
2 990 Kč
Kategorie: Akční nabídka

Popis produktu

Tyčový mixér Bosch MS8CM6190 přináší kombinaci síly a dokonalého provedení pro nejúčinnější mixování. Výkonný 1000W motor si poradí i s těmi nejtvrdšími ingrediencemi. Díky širokému příslušenství hravě míchá, seká, krouhá i hněte. Speciálně prolamovaný tvar mixovací nohy unáší ingredience přímo na čtyřbřitý nůž QuattroBlade Pro a mixování je tak efektivnější. Plášť z nerezové oceli s měkčenou protiskluzovou rukojetí a ergonomickým tvarem poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost i při mixování na nejvyšší rychlost. Ovládání usnadňují velká a dobře dostupná tlačítka. Variabilní nastavení nabízí 12 rychlostí, nechybí ani tlačítko turbo pro plný výkon. Po mixování jednoduše vycvakněte mixovací nohu a umyjte ji pod tekoucí vodou nebo v myčce nádobí.

Motor 1000 wattů

 

Extrémně výkonný motor pro perfektní výsledky v krátkém čase

Motor s maximálním výkonem splní i ty nejvyšší nároky. Díky neuvěřitelně výkonnému 1000W motoru a širokému příslušenství mixér hravě zvládne míchání, sekání, krouhání i hnětení. I ty nejtvrdší ingredience zpracuje velmi rychle a snadno. Užijte si perfektní výsledky bez námahy.

Motor 1000 wattů

QuattroBlade Pro s technologií proti přisátí ke dnu nádoby

 

Dokonalé ovládání pro perfektní výsledky mixování

Mixování nebylo nikdy jednodušší. Speciálně prolamovaný tvar mixovací nohy poskytuje mnoho výhod: ingredience jsou unášeny přímo na čtyřbřitý nůž QuattroBlade Pro a mixování je tak ještě efektivnější. Noha se nepřisává ke dnu nádoby, abyste měli celý proces dokonale pod kontrolou bez zbytečného přerušování práce a nechtěného znečištění.

QuattroBlade Pro s technologií proti přisátí ke dnu nádoby

Plášť z nerezové oceli

 

Plášť z nerezové oceli se velmi pohodlně drží

Plášť z nerezové oceli s měkčenou protiskluzovou rukojetí a ergonomickým tvarem poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost i při mixování na nejvyšší rychlost. Velká a dobře dostupná tlačítka zaručují snadný úchop i ovládání. Mixování nebylo nikdy snazší.

Plášť z nerezové oceli

Variabilní rychlost

 

Perfektní konzistence díky 12 rychlostním stupňům a tlačítku turbo

Perfektní konzistence díky 12 rychlostním stupňům a tlačítku turbo. Nyní máte naprostou kontrolu nad přesným nastavením pro každý zvolený úkol. Ať už připravujete omáčku, polévku nebo majonézu, jednoduše vyberte nejvhodnější rychlost z 12 možností variabilního nastavení. Pro plný výkon a náročné úkoly stačí stisknout tlačítko turbo.

Variabilní rychlost

Food processor

 

Kuchyňský pomocník, který zastane mnoho funkcí najednou

Máte rádi gratinované brambory nebo často krájíte zeleninu na plátky do různých salátů? Food procesor promění váš tyčový mixér v univerzálního kuchyňského pomocníka. Je ideální pro krájení, sekání, strouháni a hnětení. Máte ho vždy po ruce, snadno se čistí a pohodlně uskladňuje.

Food processor

Mixovací nádoba s měrkou a víčkem

 

Mixovací nádoba s měrkou a víčkem pro mixování, odměřování ingrediencí i skladování

Pracujete často s malým množstvím surovin? Mixovací nádoba je perfektní pro odměření a rozmixování malých dávek. Díky víčku můžete vámi připravené dresinky nebo jiné nasekané ingredience ukládat přímo do lednice.

Mixovací nádoba s měrkou a víčkem

Click - mechanismus

 

Mixovací nohu snadno vycvaknete a vložíte do myčky nádobí

Snadné čištění během několika vteřin. Po mixování jednoduše vycvakněte mixovací nohu a umyjte ji pod tekoucí vodou nebo v myčce nádobí.

Click - mechanismus