Neohodnoceno

Realme 9 5G 4GB/128GB Meteor Black

CZ DISTRIBUCE, nové zboží, možnost splátek, bez možnosti odpočtu DPH, osobní odběr prodejna Zlín, doprava po celé ČR

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6645
Značka: Realme
4 500 Kč
Kategorie: Realme
Položka byla vyprodána…
uTmDyh
NEROZBALENO

Popis produktu

Nechte se zlákat nejen výkonem a funkcemi, ale i skvělým designem, kterému vévodí jedinečný UV-nano potisk procházející přes 6 vrstev zadního krytu. Dopadající světlo na něm vykouzlí působivou hru barev, světla a stínu. Jistě uvítáte i nízkou hmotnost a krásně štíhlou konstrukci telefonu, díky níž vám skvěle padne do ruky. Displej nabídne velkou obrazovku a vysokou obnovovací frekvenci, která je tajemstvím dokonale plynulého zobrazování a rychlé frekvence snímání dotyků. Jakýkoli váš pohyb po displeji bude mít okamžitou odezvu. Samozřejmě nesmíme opomenout ani trojitý fotoaparát s umělou inteligencí pro dechberoucí fotky a videa ve vysokém rozlišení, výkonný procesor Snapdragon, dlouhou výdrž baterie, rychlé nabíjení nebo integrovaný snímač otisků prstů.

realme 9 5G 4GB/128GB

Stylový design

Krásně štíhlá konstrukce a holografický vzhled zadního krytu vytvoří atraktivní design, který si vás okamžitě získá. Plazmový potahový materiál a UV-nano potisk jsou součástí precizního zpracování, jež na zadním krytu nechá v mnoha odstínech rozehrát hru světla a stínu.
Stylový design

Obrazovka, která vás bude bavit

Velký displej umožní zcela jedinečný zážitek ze sledování videí či prohlížení fotek. Vše navíc umocní obnovovací frekvence a frekvence snímání dotyků, které se svou rychlostí postarají o to, že každé potažení a každé posunutí vyvolá promptní reakci.
Obrazovka, která vás bude bavit

Trojitý fotoaparát

S trojitým fotoaparátem zachytíte každý detail během okamžiku. Skvělé fotky uděláte i s minimálním osvětlením díky algoritmu umělé inteligence a sofistikovanému snímači, který i nočním fotkám vdechne osobité kouzlo.
Trojitý fotoaparát

Režim pouliční fotografie

Pokud rádi fotíte, pak určitě oceníte režim pouliční fotografie, který fotky hezky vylepší a pozvedne je na zcela novou úroveň. Zkuste třeba kontrastní filtr s vysokou saturací a znovu oprašte kouzlo 90. let.
Režim pouliční fotografie

Velkokapacitní baterie

V mnoha situacích je dlouhá výdrž baterie k nezaplacení. Ušetří vás nutnosti častého dobíjení a hledání zásuvky i na místech, kde je to kolikrát obtížné. S telefonem Realme 5G navíc získáte i možnost rychlého dobíjení.
Velkokapacitní baterie

Vysoká kvalita provedení

Model 9 5G se jen tak neopotřebuje. Firma Realme u něj totiž provedla více než 320 testů, které se zaměřily na četnost použití například tlačítka hlasitosti, zapnutí/vypnutí nebo odpojení od dobíjecího portu. Zkrátka na vše, co se používá opravdu často. 
Vysoká kvalita provedení