Neohodnoceno

Samsung Galaxy Z Fold5 5G 12GB/512GB F946B Cream

možnost splátek, bez možnosti odpočtu DPH, osobní odběr prodejna Zlín, doprava po celé ČR

Skladem (1 ks)
Kód: 8064
Značka: Samsung
31 990 Kč
Kategorie: Samsung

Popis produktu

Samsung Galaxy Z Fold5 je skládací chytrý telefon v příjemně kompaktním provedení. Nabídne vysokou odolnost vůči pádům, nárazům a vodě. Jeho hlavní dominantou je velký 7,6" displej s dynamickým zobrazením barev i na přímém denním světle. Displej v kombinaci s perem S Pen hravě poslouží jako plátno pro vaše myšlenky i nápady. Aplikace Samsung Notes a funkce Multi Control vám pak umožní propojení s ostatními zařízeními Samsung Galaxy a poskytne další možnosti úpravy souborů. Výjimečný výkon telefonu má na svědomí procesor Snapdragon 8 Gen 2 For Galaxy. Telefon pohání duální baterie o kapacitě 4400 mAh. Díky soustavě fotoaparátů o maximálním rozlišení 50 Mpx a dalším pokročilým funkcím pořídíte skutečně špičkové snímky a videa ve vysokém rozlišení a vynikající kvalitě.

Kompaktní provedení

Kompaktní provedení tohoto chytrého telefonu s ohebným pantem vám umožní ho pohodlně složit a vložit do kapsy. Smartphone váží pouhých 254 gramů a ve složeném stavu dosahuje šířky 13,4 mm. Krom dvoukolejnicového pantu disponuje také rámem Armor Aluminum, a je tak vysoce odolný vůči pádu či nárazu. K tomu všemu je i voděodolný.

Kompaktní provedení

Výjimečný obraz

Hlavní dominantou Galaxy Z Fold5 je velký 7,6" dynamický displej s výjimečně vysokým jasem 1750 nitů. Váš oblíbený obsah si tak bez problémů vychutnáte v živých a dynamických barvách i na přímém denním světle. S funkcí Multi Window pak na jedné obrazovce zobrazíte až tři okna – procházejte web, sledujte videa a současně hrajte. Na hlavní panel následně připnete až 12 aplikací s možností volby 4 naposledy spuštěných.

Výjimečný obraz

Displej jako plátno

Využijte naplno potenciál velkého displeje. Zapisujte, kreslete, tvořte grafy a diagramy. Telefon podporuje pero S Pen, které vám významně usnadní a zpříjemní práci. Aplikace Samsung Notes vám poslouží nejen pro ztvárnění vašich nápadů a myšlenek, ale také pro přenos mezi jednotlivými zařízeními Samsung Galaxy.

Displej jako plátno

Vysoký výkon

Procesor Snapdragon 8 Gen 2 For Galaxy představuje ideální rovnováhu mezi vysokým výkonem a optimální spotřebou energie. Procesor se nezalekne ani náročných operací včetně her. To vše umožňuje duální baterie o kapacitě 4400 mAh s efektivním řízením spotřeby energie.

Vysoký výkon

Špičkové snímky

Telefon se dvěma velkými displeji vám skvěle poslouží jako mobilní foto studio. Systém fotoaparátů s rozlišením až 50 Mpx a 30násobným Space Zoomem zachytí skutečně výjimečné záběry ve špičkové kvalitě. Funkce Dual Preview pak umožní fotografovaným lidem vidět sami sebe na displeji tak, jak vypadají v hledáčku fotoaparátu a upravit svůj vzhled či pózu, aby co nejlépe odpovídala jejich představám. Špičkových záběrů dosáhnete i při pořizování snímků v noci a ve zhoršených světelných podmínkách.

Špičkové snímky

Skvělé záběry

Prostřednictvím telefonu pořídíte videa ve vysokém detailu a dynamických barvách. K tomu hravě využijete zadní kameru. Díky funkci Auto Frame vždy dosáhnete dokonalé expozice s ohledem na aktuální podmínky, a tím i jedinečné kvality a optimálního jasu od začátku až do konce.

Skvělé záběry

Profesionální výsledky

Aplikace Expert RAW vaše záběry povýší na profesionální úroveň. Nabízí celou řadu použitelných efektů, mezi které patří také vícenásobná expozice. Spojením až 9 fotografií do jedné získáte skutečně efektní snímek a v režimu Flex se telefon promění v samostatný stativ bez nutnosti přímého manuálního ovládání.

Profesionální výsledky

Multi Control

Kopírujte, vkládejte a přesouvejte soubory napříč zařízeními. Funkce Multi Control umožňuje nejen spolupráci mezi jednotlivými zařízeními Samsung Galaxy, ale také použití klávesnice a myši. Po propojení s tabletem jej dokonce můžete využít jako druhou obrazovku pro maximální zefektivnění práce.

Multi Control