Neohodnoceno

Sluchátka Sony WH-1000XM4 (WH1000XM4B.CE7) černá

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 8025
Značka: Sony
5 000 Kč
Kategorie: Akční nabídka
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka s jedinečnou technologií dvou snímačů, která potlačuje okolní hluk a zachovává brilantní zvuk ve středních a vysokých frekvencích. Technologie LDAC zajišťuje prvotřídní zvuk s vysokým rozlišením - jako byste hudbu přehrávali klasicky přes kabel. Technologie Edge-AI a DSEE Extreme dolaďují komprimované soubory, jejichž širokospektrální zvuk se při kompresi ztratil. Tyto technologie umožňují dynamické rozpoznávání hudebního žánru, vokálů, meziher atd. Výsledkem je vynikající zvuk, který zvyšuje požitek z poslechu. Technologie Optimalizace atmosférického tlaku a Optimalizace osobního potlačení hluku jsou speciálně vyvinuty pro cestování letadlem a mnohonásobně potlačují okolní hluk. Vaše oblíbená hudba vás tak bude doprovázet doslova kdekoli.

Aplikace Sony Headphones Connect

Pomocí aplikace Sony Headphones Connect můžete snadno a rychle upravit hlasitost okolního hluku tak, abyste slyšeli i hlasy a zvuky, například dopravní hlášení, tramvaje, klaksony aut a další.

Aplikace Sony Headphones Connect

Technologie chytrého přehrávání v režimu handsfree

Určitě oceníte adaptivní přehrávání, které pomocí dvou senzorů rozpozná, zda máte nasazená sluchátka, a podle toho upraví hlasitost hudby. Pokud začnete mluvit v režimu Speak-to-Chat, hudba se automaticky pozastaví. Technologie přesného snímání hlasu zajišťuje, aby byl váš hlas během hovorů slyšet.

Technologie chytrého přehrávání v režimu handsfree

Funkce adaptivního nastavení zvuku

Pokud se potřebujete rychle zorientovat v okolním prostředí a slyšet hlasy a zvuky, stačí položit ruku přímo na kryt sluchátka a hlasitost hudby se sníží. Perfektní je také funkce automatické pauzy, která automaticky pozastaví hudbu, když sluchátka sundáte. Jakmile si sluchátka opět nasadíte, přehrávání hudby se obnoví.

Funkce adaptivního nastavení zvuku

Moderní technologie

Sluchátka můžete spárovat se dvěma zařízeními současně prostřednictvím Bluetooth. Sluchátka podporují službu Google Assistant, takže je můžete ovládat hlasovými příkazy. Podporují také funkci rychlého párování Google, která vám umožní zjistit, kde jste sluchátka nechali. Ke stejnému účelu skvěle poslouží aplikace Najít moje zařízení, která určí jejich poslední známou polohu.

Moderní technologie

Vysoká výdrž baterie

Baterie vydrží zhruba 30 hodin, takže si svou oblíbenou hudbu můžete vychutnat i na cestách. Pokud potřebujete baterii rychle dobít, stačí použít nabíjecí adaptér a za 10 minut získáte výdrž až 5 hodin.

Vysoká výdrž baterie

Ideální pro celodenní nošení

Sluchátka mají krásně měkké náušníky z uretanové pěny. Ty zmírňují citelný tlak tím, že ho rovnoměrně rozkládají. Výsledkem je nejen stabilní usazení na uchu, ale také příjemný pocit při celodenním nošení. Nízká hmotnost, otočná skládací konstrukce a moderní design jsou naprostou samozřejmostí.

Ideální pro celodenní nošení