Neohodnoceno

Tecno Camon 18 6GB/128GB Ceramic White

Nové zboží, možnost splátek, možnost odpočtu DPH, osobní odběr prodejna Zlín, doprava po celé ČR

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6009
Značka: Tecno
3 800 Kč
Kategorie: Ostatní
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

Telefon Camon se zaměřuje na vysoký výkon, propracované obrazové funkce a díky nočnímu režimu si poradí také s horším okolním osvětlením. Speciální funkce umožní tvorbu kreativních videí a Bokeh video portrét vytvoří uměleckou kombinaci ostřejšího portrétu a rozmazaného pozadí. Design je maximálně elegantní a moderní, kombinuje jemné linie, pečlivě vybírané odstíny barev a minimalistické logo na zadní straně.

Elegantní vzhled

Design kombinuje elegantní barvy, minimalistické logo a propracované linie. Charakteristická textura vede na krytu telefonu různá osvětlení a stíny a zanechává jen světelné skoky bez otisků prstů.

 

Elegantní vzhled

Zaměřeno na obraz

Model Camon v sobě kombinuje hlavní fotoaparát, hloubkovou kameru a makro fotoaparát. Tato trojice je doplněna ultrajasnou přední kamerou, která zachytí každý detail maximálně čistě a ostře.
Zaměřeno na obraz

Noční režim

Noční režim umožňuje zachytit atmosféru i při minimálním světle. Díky tomu můžete vytvářet atraktivní a ostré video portréty.
Noční režim

Propracovaná tvorba videa

Telefon zprostředkovává velké množství profesionálních filtrů, hudby, přechodů a dalších speciálních efektů. Režim 2K fotografií v časové smyčce zajišťuje profesionální klipy ve vyšším rozlišení.
Propracovaná tvorba videa

Hlasová asistentka

Osobní hlasová asistentka Ella dokáže vyřešit hovory a ovládat kameru, rádio, časovač nebo budík. Díky tomu budete mít volné ruce na další činnosti.
Hlasová asistentka

Výkonný a plynulý

Čip Helio G88 v kombinaci s osmijádrovým procesorem od Mediateku zajišťuje vysoký výkon a maximálně plynulý zážitek.
Výkonný a plynulý