Neohodnoceno

Tlakový hrnec Tefal Secure 5 neo P2534246, 4 l

S MOŽNOSTÍ ODPOČTU DPH
ZÁRUKA 2 ROKY

Skladem (1 ks)
Kód: 5831
Značka: Tefal
1 890 Kč
Kategorie: Akční nabídka

Vše o produktu

tlakový hrnec • objem 4 l • nastavitelný tlak • 5 bezpečnostních pojistek • vhodný pro všechny vařiče • hliníkové sendvičové dno pro perfektní tepelnou distribuci • vhodný do myčky • nerezová ocel

 

Tefal Secure 5 P2534246 4 l

Pokud zastáváte názor, že tlakové hrnce jsou již nenávratně věcí minulosti, jste na velkém omylu. O tom vás přesvědčí například tento skvělý model ze série Secure5 od společnosti Tefal. Nejedná se o kdejaký papiňák, nýbrž o moderního pomocníka, který nesmí chybět v žádné kuchyni.

Vysoký tlak v hrnci vám umožní dosáhnout daleko vyšší teploty vaření, a tak můžete připravovat lahodné a zdravé pokrmy mnohem rychleji než v klasickém hrnci. Například na změknutí tužších plátků hovězího masa byste čekali možná i hodně přes hodinu, nikoli s tímto hrncem. Pokrmy si navíc díky páře zachovají všechny potřebné živiny a vitamíny nutné pro naše tělo.

Jídlo pro celou rodinu

Jednou z hlavních předností tohoto modelu je jeho objem. Ten dosahuje až 4 litrů, a tak můžete v jednom jediném hrnci připravit dostatek jídla i pro celou vaši rodinu. Tlakový hrnec vám dává na výběr ze 2 úrovní tlaku, který přizpůsobíte zvoleným surovinám. Zelenině například stačí menší tlak, zatímco na maso je lepší využít naplno možnosti tlakového hrnce. Nemusíte se bát ani o svou bezpečnost. Tento model je vybaven 5 bezpečnostními pojistkami, které ochrání vaše zdraví a vybavení kuchyně před případným zničením.

Praktický pomocník

Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli. Hrnec je vybaven hliníkovým sendvičovým dnem, díky kterému je tento model vhodný pro použití na jakémkoliv vařiči  včetně indukčních. Po dovaření můžete navíc hrnec jednoduše umýt v myčce nádobí a věnovat svůj ušetřený čas daleko zajímavějším činnostem.