Neohodnoceno

Truelife SonicBrush Compact Duo

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 5519
Značka: Truelife
1 350 Kč
Kategorie: Akční nabídka
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

Chcete mít zdravé zuby a dásně? Nestresovat se z každé návštěvy zubaře? Na kartáček TrueLife SonicBrush Compact s moderní sonickou technologií se můžete spolehnout vy i váš partner. V sadě Truelife SonicBrush Compact Duo totiž najdete dva sonické kartáčky (v černé a bílé variantě), čtyři zubní hlavice, dvě cestovní pouzdra a dvě dobíjecí základny. Dopřejte si i vy exkluzivní zubní péči, díky které získáte zářivý úsměv a nedáte šanci škodlivým bakteriím. Hlava kartáčku kmitá vysokou frekvencí a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete vybírat ze čtyř režimů čištění. Baterie kartáčku vydrží až 30 dní.

Čtyři režimy pro každodenní péči

Kartáčky ze sady TrueLife SonicBrush Compact Duo nabízejí čtyři módy čištění, které se komplexně postarají o vaše ústa. Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání. Citlivé zuby a dásně můžete s klidem svěřit režimu Sensitive. Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim Whiten a příjemnou masáž dásní zajistí režim Massage.

Čtyři režimy pro každodenní péči

Sonická technologie zničí plak

Hlavice kartáčků kmitá rychlostí 70 000 pohybů za minutu. Jemné vibrace nedají šanci zubnímu plaku, pigmentovým skvrnám, ani bakteriím. Sonická technologie je oproti rotačním kartáčkům šetrnější k zubní sklovině. Kartáček zároveň víří pastu s vodou, vhání je do mezizubních prostor a tím je pomáhá čistit.

Sonická technologie zničí plak

Délku čištění pohlídá vám i partnerovi

Kartáčky v sobě mají zabudovaný časovač, který vás provede každým čištěním. Po 30 sekundách vám dá vědět a vy se v klidu můžete přesunout na další část úst. Po dvou minutách se kartáček automaticky vypne. Čištění díky časovači rychle uteče. Navíc získáte jistotu, že jste si zuby vyčistili rovnoměrně a správně.

Délku čištění pohlídá vám i partnerovi

Pro každé zuby

V každém balení TrueLife SonicBrush Compact Duo naleznete čtyři hlavice Standard. Doporučujeme každé tři měsíce zubní hlavici vyměnit za novou. V nabídce naleznete tři typy. Pokud máte zuby příliš citlivé, vyzkoušejte hlavice Sensitive, které jsou vhodné i pro děti od sedmi let. Pro co nejbělejší úsměv se vám určitě hodí hlavice Whiten.

Pro každé zuby

Šetrná sonická technologie

Sonické kartáčky pracují na bázi vysokorychlostního kmitání a vibrací. Hlava kartáčku neničí zubní sklovinu a hodí se i pro citlivé zuby.

Šetrná sonická technologie

Čtyři režimy čištění

Pro maximální účinnost jsou kartáčky vybaveny hned čtyřmi režimy. Dohromady se skvěle postarají o vaše ústa – ať chcete mít bělejší úsměv, správně prokrvit dásně nebo si jen efektivně vyčistit zuby.

Čtyři režimy čištění

Automatický časovač

Časovač pohlídá správnou dobu čištění a po dvou minutách kartáček vypne.

Automatický časovač

Čtyři zubní hlavice v balení

V sadě najdete čtyři hlavice nové generace. Výměna hlavice zabere pár sekund.

Čtyři zubní hlavice v balení

Rovnoměrné čištění

Kartáček vám dá každých 30 sekund vědět, že byste se měli přesunout na další část úst. Čištění tak bude rovnoměrné a zdravé.

Rovnoměrné čištění

Cestování bez potíží

Těla kartáčků jsou kompaktní a velmi lehká. 30denní výdrž baterie kartáčků vám zajistí, že nemusíte na cestách řešit nabíjení. Dvě cestovní pouzdra v bílé a černé barvě zaručí bezpečné a hygienické uložení kartáčku.

Cestování bez potíží