Neohodnoceno

Truelife Sonicbrush Compact

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 5516
Značka: Truelife
710 Kč
Kategorie: Akční nabídka
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

Sonický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Compact nabízí čtyři režimy čištění - Clean, Sensitive, White a Massage, díky nimž získáte zářivé a zdravé zuby. Automatický časovač a hlídač rovnoměrného čištění se postarají o dokonalé vyčištění vašich zubů. Kartáček potěší dlouhou výdrží baterie až 30 dní, kompaktními rozměry a dvěma hlavicemi v balení, jejichž výměna zabere pouze pár vteřin.

TrueLife SonicBrush Compact – Protože zuby máte jen jedny

Zdravé zuby a dásně? Spolehněte se i vy na kartáček s moderní sonickou technologií TrueLife SonicBrush Compact. Díky jeho péči získáte zářivý úsměv a nedáte šanci škodlivým bakteriím. Hlava kartáčku kmitá vysokou frekvencí a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete vybírat ze 4 režimů čištění. Baterie vydrží celých 30 dní.
TrueLife SonicBrush Compact – Protože zuby máte jen jedny

Čtyři režimy pro každodenní péči

TrueLife SonicBrush Compact v sobě má čtyři módy čištění, které se komplexně postarají o vaše ústa. Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání. Citlivé zuby a dásně můžete s klidem svěřit režimu Sensitive. Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim White a příjemnou masáž dásní zajistí režim Massage.
Čtyři režimy pro každodenní péči

Sonická technologie zničí plak

Hlavice kartáčku kmitá ve vysoké frekvenci 70 000 pohybů za minutu. Jemné vibrace nedají šanci zubnímu plaku, pigmentovým skvrnám ani bakteriím. Technologie je oproti rotačním kartáčkům šetrnější k zubní sklovině. Kartáček zároveň víří pastu s vodou, vhání je do mezizubních prostor a tím je pomáhá čistit.
Sonická technologie zničí plak

Délku čištění pohlídá za vás

Kartáček v sobě má zabudovaný časovač, který vás provede každým čištěním. Po 30 vteřinách vám dá vědět, abyste se přesunuli na další část úst. Po dvou minutách kartáček automaticky vypne. Čištění díky časovači rychle uteče. Navíc získáte jistotu, že jste si zuby vyčistili rovnoměrně a správně.
Délku čištění pohlídá za vás

Na doma i do kufru

SonicBrush Compact se vám se svými malými rozměry vejde do každé tašky. Prvotřídní zubní hygienu si tak užijete i na cestách. Nabíjecí stojánek může zůstat doma – baterie v kartáčku vydrží až 30 dní čištění. Svým minimalistickým designem doplní vaši koupelnu a jediné tlačítko zajistí snadné ovládání.
Na doma i do kufru

Šetrná sonická technologie

Sonické kartáčky pracují na bázi vysokorychlostního kmitání a vibrací. Hlava kartáčku neničí zubní sklovinu a hodí se i pro citlivé zuby.
Šetrná sonická technologie

Čtyři režimy čištění

Pro maximální účinnost je kartáček vybaven hned čtyřmi režimy. Dohromady se skvěle postarají o vaše ústa – ať chcete mít bělejší úsměv, správně prokrvit dásně nebo si jen efektivně vyčistit zuby.
Čtyři režimy čištění

Cestovní design

Kartáček je kompaktní a vejde se vám do běžné hygieny. Stojánek s nabíječkou rovněž snadno sbalíte a vezmete kamkoliv s sebou.
Cestovní design

Automatický časovač

Časovač pohlídá správnou dobu čištění a po dvou minutách kartáček vypne.
Automatický časovač

Dvě hlavice v balení

V krabici najdete hned dvě hlavice nové generace určené výhradně pro SonicBrush Compact. Výměna zabere pár vteřin, takže kartáček můžete používat ve dvou.
Dvě hlavice v balení

Rovnoměrné čištění

Kartáček vám dá každých 30 vteřin vědět, že byste se měli přesunout na další část úst. Čištění tak bude rovnoměrné a zdravé.
Rovnoměrné čištění