Neohodnoceno

Tyčový vysavač Hoover HF522NPW011, 2v1

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH
ZÁRUKA 2 ROKY

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 7624
Značka: Hoover
4 000 Kč
Kategorie: Akční nabídka
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

Lehký a kompaktní vysavač, s výkonem kabelového vysavače. Díky výšce pouhých 69 centimetrů ho uskladníte kdekoli. Navíc je možné ho připojit k síti Wi-Fi, která kompletní úklid vašeho domu udělá ještě snazší. (Výkon byl stanoven na základě interních testů zaměřených na vysání prachu na tvrdém povrchu, tvrdém povrchu se štěrbinovou hubicí a na koberci, měřen dle normy EN 60312-1 s dosažením limitů Nařízení (EU) č. 666/2013.)

Držitel ocenění Red Dot Award

Tyčový vysavač Hoover HF522NPW 011 se zařadil mezi vítěze kategorie Produktový design 2020 v rámci proslulého prestižního ocenění Red Dot Award. To každoročně shromažďuje na 18 tisíc příspěvků od designérů, společností a organizací z více než 70 zemí svět, o jejich zařazení mezi vítěze rozhoduje mezinárodní odborná porota s přibližně 40 členy, která letos ocenila více než 6 500 produktů.
Držitel ocenění Red Dot Award

Stejný výkon jako u kabelového vysavače

Motor H-Lab Brushless Compact poskytuje konzistentní sací výkon a zaručuje tak zachycení každého drobného prachu, ale i větších nečistot, vlasů a chlupů domácích mazlíčků. Kombinace silného motoru, proudění vzduchu a kvalitní hubice garantuje skvělé výsledky čištění, to vše navíc s volností vysávání bez kabelu.
Stejný výkon jako u kabelového vysavače

Bezkabelový a maximálně kompaktní

Máte ve svém bytě málo úložného prostoru? 69 centimetrů vysoký, a tedy vysoce kompaktní vysavač vám nabízí pohodlné a snadné skladování. Navíc je vybaven systémem konektivity a pečlivě se tak postará o váš dům či byt.
Bezkabelový a maximálně kompaktní

LED kontrolka

Kontrolní systém s LED osvětlením vám umožní pohodlně hlídat aktuální stav a sílu vašeho vysavače.
LED kontrolka

Vysávání bez omezení

Je vybaven integrovaným příslušenstvím 2v1, jehož součástí je i štěrbinová hubice, kterou lze připevnit jak na tělo vysavače, tak na trubku určenou pro vysávání nad podlahou. Toto příslušenství je vhodné pro tvrdé i textilní povrchy.
Vysávání bez omezení

Skvělá viditelnost

Neunikne ani smítko! Přední osvětlení na podlahové hubici zviditelní tmavé rohy a prostor pod nábytkem.
Skvělá viditelnost

Nabíjet je možné kdekoli

Díky vyjímatelné baterii můžete pro nabíjení využít jakoukoli zásuvku ve vašem domě.
Nabíjet je možné kdekoli

Parkovací pozice pro snadné uskladnění

Díky samostatně stojící parkovací pozici lze vysavač uskladnit kdekoli.
Parkovací pozice pro snadné uskladnění

Připojení bez přerušení

Vysavač je vybaven WI-FI připojením a poskytuje tak spoustu dalších extra funkcí. Stažením aplikace Hoover Wizard můžete kdykoli zkontrolovat stav vašeho vysavače (např. statistiku použití nebo úroveň nabití baterie). Zkontrolujte stav filtru a nastavte upozornění, když je čas jej vyčistit. Jedna z dalších funkcí je Rodičovská kontrola, která zabraňuje dětem v nechtěném spuštění vysavače. Jako další vychytávku nabízí vysavač kalkulačku kalorií, která ukazuje počet spálených kalorií během vysávání.
Připojení bez přerušení