Neohodnoceno

Aligator A675 Senior Red

CZ DISTRIBUCE, nové zboží, možnost splátek, možnost odpočtu DPH, osobní odběr prodejna Zlín, doprava po celé ČR

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6546
Značka: Aligator
950 Kč
Kategorie: Aligator
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

Tento telefon je jistě dobrou volbou především pro starší generaci. Své příznivce si ale jistě najde i jinde. Je jednoduchý a nekomplikovaný. Má líbivý design a jeho hlavní předností je snadné ovládání. Velká tlačítka jsou přehledná a snadnou orientaci vám nabídne i obrázkový telefonní seznam. Další nezbytnou součástí je spolehlivý SOS locator, který ihned po stisknutí odešle nouzovou zprávu na přednastavená čísla, a to včetně konkrétní polohy. Telefon vám dále nabídne i několik praktických funkcí, jako je fotoaparát, svítilna, budík, FM rádio, bluetooth, přehrávač hudby či videa. Součástí setu je i praktický stojánek, který navíc můžete využit jako náhradní nabíječku. Baterie telefonu má na jedno nabití opravdu dlouhou výdrž.

Jednoduché ovládání

I lidem se sníženou hybností prstů velká tlačítka umožní komfortní ovládání telefonu. Zdokonalené obrázkové menu s fotokontakty je opravdu intuitivní i pro začátečníky. Telefon je tedy pro starší generaci jistě dobrou volbou.
Jednoduché ovládání

Spolehlivý SOS locator

Neváhejte se spolehnout na unikátní funkci v podobě SOS locatoru. Ihned po stisknutí SOS tlačítka telefon odešle nouzovou zprávu s polohou na předem nastavená čísla. Na těchto telefonech se pak vše zobrazí včetně polohy na mapě.
Spolehlivý SOS locator

Praktický nabíjecí stojánek

Součástí setu je i nabíjecí stojánek, který nejen dobře vypadá, ale současně telefon udrží více než deset dní v pohotovostním režimu. Díky tomu ho klidně můžete používat jako alternativní možnost nabíjení.
Praktický nabíjecí stojánek

Přesný čas

Telefon vám pomocí sítě operátora nabídne naprosto přesný čas. Po zapnutí si sám automaticky nastaví aktuální hodnoty. Vy se nebudete muset o nic starat. Podle něj si klidně můžete nařídit i ostatní hodiny v domácnosti.
Přesný čas

Funkce, které opravdu využijete

Svítilna, budík, kalkulačka, FM rádio, hlasový záznamník, přehrávač hudby a videa, tyto i další funkce vám hezky usnadní život. Neváhejte rozšířit paměť telefonu prostřednictvím Micro SD karty a klidně poslouchejte i čtené audioknihy.
Funkce, které opravdu využijete