Neohodnoceno

Barbie cutie reveal džungle opice Série 1

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Skladem (1 ks)
Kód: 7793
Značka: Mattel
500 Kč
Kategorie: Akční nabídka

Popis produktu

Barbie Cutie Reveal ze série Džungle potěší děti hned několikrát. Po rozbalení najdou panenku Barbie s deseti dalšími překvapeními. Hlavním tajemstvím je vzhled samotné panenky, skrývá se totiž pod maskou roztomilé opičky. Zábava dále pokračuje při otevírání tajemných sáčků. Jaké doplňky na vaše malé objevitele čekají? Jedno je jisté, panence Barbie budou určitě slušet. Zajímavým detailem je další překvapení. Při použití studené a teplé vody, ideálně třeba pomocí malé houbičky, se na panence mění jemné barevné detaily. Její zvířecí kamarád zavírá a otevírá oči.

Jaká bude vaše nová Barbie?

Okouzlující panenka přichází tentokrát v roztomilém zvířecím kostýmu - stačí pár kousků oblečení a z krásné panenky je barevná opička. Barbie bude zkrátka k nepoznání, ideální zábavný převlek na karneval nebo třeba na večírek. Díky ohýbatelným kloubům si tancování pořádně užije.

Jaká bude vaše nová Barbie?

Překvapením není konec

Aby byl vzhled dokonalý, je nutné ho korunovat nápaditými doplňky. Na to nezapomíná ani Barbie a proto je součástí balení deset dalších drobností, které zlepšují zážitek ze hraní.

Překvapením není konec

Hra s barvami

Překvapení ale ještě nekončí. Stačí si vzít houbičku namočenou do teplé vody a jemně s ní potřít obličej panenky. Její rty pak změní barvu a na tvářích se objeví půvabné hvězdičky. Podobně reaguje i zvířecí mazlíček, který zase zavře oči. Když pak Barbie nebo jejího kamaráda potřete houbičkou namočenou ve studené vodě, vrátí se jejich vzhled zpět.

Hra s barvami

Pohodlný odpočinek

Aby se zvířecí mazlíček dobře vyspal, potřebuje kvalitní pelíšek. I ten je připraven. Stačí otočit hlavu kostýmu čelem dolů a měkoučké místo na spaní je tady.

Pohodlný odpočinek
Barbie cutie reveal džungle opice