Neohodnoceno

Dotykový tablet Apple iPad Pro 11 (2022) Wi-Fi 128GB - Space Grey (MNXD3FD/A)

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH
DOPRAVA ZDARMA

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 7742
Značka: Apple
22 000 Kč
Kategorie: Tablety
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

Ať už se chystáte programovat, stříhat videa nebo hrát hry, iPad Pro je na to skvěle připravený. Druhá generace čipu od Apple M2 pracuje rychleji a ve vyšší kvalitě, takže se můžete pustit i do náročnějších aplikací - třeba na úpravu fotek nebo vytváření 3D modelů. Pro úpravu fotografií, natáčení videí nebo sledování filmů je přizpůsobená i veliká obrazovka podsvícena mini-LED diodami, které zajistí dokonale věrný kontrast i při scénách exploze nebo při zobrazení tmavé oblohy se zářivými hvězdami. Atmosféru doladí čtyři reproduktory podporující Dolby Atmos. Na přední straně tabletu se nachází ultraširokoúhlý fotoaparát a na zadní straně najdete hned dva širokoúhlé objektivy, a to včetně skeneru LiDAR. Velký pozorovací úhel zajistí, že budete vždy v centru záběru.

Takový, jaký potřebujete

Tablet se vyrábí ve dvou velikostech - 11 palců a 12,9 palce. Vybrat si můžete také z několika barevných variant a z pěti možností kapacity paměti. Rozhodnout se můžete i pro variantu připojení - využijete spíše Wi-Fi, nebo Cellular verzi s mobilním připojením včetně sítí 5G? 
Takový, jaký potřebujete

Dokonalý kontrast barev

Displej tabletu dosahuje špičkového jasu až 1 600 nitů, díky čemuž uvidíte filmy, fotky i hry perfektně ostře bez ohledu na okolní světlo. LED podsvícení displeje je navíc rozděleno do více než 2 500 lokálních zón tlumení, v nichž si můžete přizpůsobit úroveň jasu podle sebe.
Dokonalý kontrast barev

Zvuk studiové kvality

Nahrávejte nebo upravujte hudbu přímo z tabletu. O perfektní zvuk se postarají čtyři reproduktory s podporou Dolby Atmos. Při nahrávání videí nebo během videohovoru se aktivuje pět mikrofonů, které umí snímat zvuk ve studiové kvalitě.
Zvuk studiové kvality

Chytrý fotoaparát, který má přehled

Díky strojovému učení budete v centru záběru, i když budete zrovna v pohybu. Kamera dokáže rozpoznat, když se k vám přidá někdo další, a upraví podle toho velikost záběru. Zadní dvojitý fotoaparát s rozlišením 10 a 12 Mpx a ultraširokým záběrem navíc disponuje skenerem LiDAR.
Chytrý fotoaparát, který má přehled

Důmyslná přední kamera

Na přední straně se nachází ultraširokoúhlý fotoaparát s 12Mpx rozlišením a 122stupňovým pozorovacím úhlem, který zajistí perfektně ostré detaily, ať už ho budete využívat na selfie fotografie, videa, videohovory nebo na odemčení tabletu přes FaceID
Důmyslná přední kamera

Čip M2

Další generace čipu M2 má oproti svému předchůdci o 15 % rychlejší CPU, o 35 % rychlejší GPU, o 40 % rychlejší Neural Engine a o 50 % větší propustnost paměti. Co to znamená? Chod zařízení bude znatelně plynulejší, a to i při hraní graficky náročných her.
Čip M2

Efektivní multitasking

S operačním systémem iPad OS 16 bude jakákoliv práce ještě efektivnější. Stage Manager umožní překrývat okna aplikací a měnit jejich velikost. O rychlý přenos dat se postará technologie Thunderbolt. K iPadu lze připojit i externí displej s rozlišením až 6K. 
Efektivní multitasking

Okamžitá odezva

Rychlejší je také kódování a dekódování formátu ProRes nebo převody videoprojektů do tohoto formátu. Tablet zvládne nahrávat videa, vytvářet fotorealistické 3D návrhy, sestavovat propracované AR modely nebo hrát hry s grafikou na úrovni konzolí.
Okamžitá odezva

Volitelné příslušenství

K tabletu si můžete pořídit i další příslušenství - třeba pero Apple Pencil, se kterým můžete na iPad malovat a zapisovat si poznámky. A pokud přidáte klávesnici Magic Keyboard, stane se z tabletu přenosný notebook. Klávesnice ani Apple pencil standardně nejsou součástí balení. 
Volitelné příslušenství