Neohodnoceno

Gillette Fusion5 ProGlide náhradní hlavice 14 ks

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 7873
Značka: Gillette
1 200 Kč
Kategorie: Akční nabídka
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

Pět perfektně ostrých břitů s jedinečně upraveným povrchem, který snižuje tření a k tomu navíc ještě jeden zarovnávací břit, se kterým bude úprava vousů i holení problémových partií hračka. K tomu přičtěte zvlhčující pásky s více zvlhčujícími látkami a máte výsledek - holicí hlavice Gillette Fusion5 Proglide. Odteď bude každodenní holení mnohem příjemnější, snazší a pohodlnější, než kdy dříve.

Pět břitů

Holicí strojek, který nedráždí pokožku a téměř ho neucítíte? Tak takové jsou hlavice Gillette Fusion5 Proglide. Mají pět dokonale ostrých břitů se speciálně upraveným povrchem tak, aby bylo sníženo tření. Vy si tak můžete užívat dokonale hladké oholení každý den.
Pět břitů

Zarovnávací břit

Na zadní straně hlavice Gillette Fusion5 Proglide najdete ještě jeden břit, zarovnávací. Dokáže se dostat i do těch nejvíce nedostupných částí obličeje a precizně s ním oholíte i místa pod nosem. Výborně se také hodí na zarovnávání vousů do různých tvarů, takže jestli chcete kotlety, bradku nebo knír, s těmito hlavicemi bude úprava snazší, než si dokážete představit.
Zarovnávací břit

Zvlhčující pásek

Oproti předchozí verzi došlo ke zlepšení zvlhčujícího pásku. Obsahuje více zvlhčujících látek a tak je každé holení ještě příjemnější a pohodlnější. Hlavice Gillette Fusion5 Proglide navíc pasují do všech holicích strojků Fusion5 a Fusion5 Power.
Zvlhčující pásek