Neohodnoceno

Gillette King C. Gillette Style Master náhradní hlavice

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Skladem (>2 ks)
Kód: 7992
Značka: Gillette
350 Kč
Kategorie: Akční nabídka

King C. Gillette je kompletní řada nástrojů pro dokonalou úpravu vousů a produktů, které o vousy pečují. Tato řada je vrcholem více než sta let inovací a znalostí a jediná řada, která nese jméno zakladatele společnosti: King C. Gillette. Dá vám vše, co potřebujete k vytvoření, údržbě a osvojení svého stylu – bez ohledu na to, jaké nosíte vousy.

Holicí hlavice King C. Gillette Style Master jsou vyměnitelné celokovové hlavice, které vydrží až 6 měsíců holení. Jsou vybavené technologií 4D-Blade pro pohodlné holení ve 4 směrech. Díky technologii 4D-Blade umožňuje pohodlné holení ve 4 směrech. Hlavice vydrží až 6 měsíců používání. Díky GILLETTE docílíte perfektních výsledků a dokonalých kontur.

King C. Gillette náhradní holicí hlavice Style Master jsou navržené pro styl a hladké oholení. Zarovnávací břit na zadní straně umožňuje snadný přechod od holení k tvarování. Břit pomáhá s holením obtížně přístupných míst a zároveň usnadňuje tak úpravu vousů do jakéhokoliv stylu. Užívejte si dokonalé oholení bez podrážděné pokožky od značky Gillette.

Rozměry náhradní hlavice: 35 mm x 35 mm x 23 mm.

 

Hlavní vlastnosti
  • Kompatibilní se zastřihovačem King C. Gillette
  • Přizpůsobí se konturám tváře
  • Vydrží ostrý až 6 měsíců
  • Čtyři holicí zóny pro dokonalé oholení
  • Omyvatelný a voděodolný
Obsah balení
  • 1× holicí hlava King C. Gillette Style Master Shaver