Neohodnoceno

Krmítko EHEIM automatické 3581

BEZ MOŽNOSTI ODPOČTU DPH

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 7871
Značka: EHEIM
960 Kč
Kategorie: Akční nabídka
Položka byla vyprodána…

Popis produktu

Mít milé sousedy je pěkná věc. Ale opravdu chcete svěřit své akvárium během Vaší dovolené někomu, kdo se v této problematice vůbec nevyzná? Máme pro Vás lepší řešení:

Automatické krmítko EHEIM zajistí pravidelné krmení Vašich ryb, automatický dávkovač hnojiva EHEIM dodá Vašim rostlinám vše, co potřebují, a vnější a vnitřní filtry EHEIM osazené správnými filtračními médii se postarají o dlouhodobě průzračnou a zdravou vodu pro Vaše ryby.

Můžete si tak v klidu vychutnávat nejkrásnější týdny roku. Doma je vše v pořádku. Samozřejmě existují i další problémy, jako je např. zalévání květin, ovšem to už je jiná otázka.

Kompaktní automatické krmítko EHEIM je poháněno bateriemi, které jsou součástí balení. Aktivně ventilovaný zásobník na krmivo se postará o to, aby krmivo zůstalo suché až do poslední vločky. Pomocí srozumitelného programovaní určíte, kdy obyvatele Vašeho akvária „pozvete ke stolu“. Programování umožňuje také uvolnění dvojité dávky krmiva. Jednoduchým stiskem tlačítka lze kdykoliv dopřát rybám „svačinu“. Varovný systém Vás v pravý čas informuje, pokud začnou docházet baterie. Objem krmítka je cca 100 ml.

  • Novinka: tlačítka jsou nyní chráněna před vystřikující vodou.
  • Novinka: včetně držáku pro nezakrytá akvária a terária. Vhodné také pro nanoakvária.