Neohodnoceno

USB Flash Disk Samsung DUO 64GB USB 3.0/microUSB

Skladem (1 ks)
Kód: 7445
600 Kč
Kategorie: Paměťová média

Popis produktu

Toužíte po všestranné USB jednotce s vysokou přenosovou rychlostí? Potom berte svoje tužby za naplněné. Jednotka flash USB 3.0 DUO od společnosti Samsung vám totiž nabídne opravdový luxus. Nejen, že skvěle vypadá, ale kromě standardního USB konektoru nabídne i micro USB rozhraní, které připojíte k chytrému telefonu, tabletu a dalším mobilním zařízením. Tento malý zázrak vyhoví všem vašim potřebám a zajistí, aby vaše data zůstala v bezpečí.

Funkční a elegantní zároveň

Společnost Samsung opět dokázala, že umí. Tato moderní USB jednotka okouzlí svými uhlazenými křivkami, tenkým tělem a také vysoce kvalitním kovovým designem, který působí čistým a elegantním dojmem.
Funkční a elegantní zároveň

Dvojí využití

Na flexibilitu této jednotky si zvyknete opravdu rychle. Počítač, tablet nebo smartphone? USB 3.0 Flash Drive DUO můžete používat jak se standardním USB rozhraním, tak i s micro USB! Od teď vám tedy bude stačit jedna jediná flash jednotka – USB 3.0 DUO. Pokrok zkrátka nezastavíš.
Dvojí využití

Samsung jako záruka kvality

Díky technologii NAND flash, pětinásobné odolnosti jednotky a dlouhé pětileté záruce bude USB 3.0 Flash Drive DUO jasnou volbou. Vsaďte na jistotu, která udrží vaše data přesně tam, kde je chcete mít.
Samsung jako záruka kvality

Kopírujte rychlostí blesku

Na rozhraní USB 3.0 dosahuje flashdisk rychlosti až 130 MB/s. Díky tomu můžete kopírovat i ty největší soubory v rapidním čase. Na rozhraní USB 2.0 dosahuje rychlosti "jen" 30 MB/s, ale i to na drtivou většinu souborů bez problému stačí.